Jump to content

P.O.H.U.I - Discutii


Dyablox
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, FOG Yamato said:

We jartvelor, mafiotii are back in the town, asteptati sa apara si sasa pe la orizont azi maine

Care sasa we? Tu cand te apuci de samp? Va astept in TTB.

Link to comment
Share on other sites

Ibati, vad ca lumea pi aisi mai posteaza, am crezut ca mna nu mai sunt patzani care sa mai posteze sii na dar ma bucur ca inca continuati, zdarova patzani poate vin si eu sa vb aha la un pahar di jin alea alea?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, sunt Procop, sunt pe lista de aici Airoh aka xProcoP, nume pe rpg2 cont spart apoi recuperat xProcoP, cont pe rpg4 spart Airoh care are numele Vitalie., hai ca ti-am zis prea multe deamu..

Prosta tak asta e un alt cont de forum si ultimu are mi-l mai fac

care*

Izy ma stie ca il am si pe skype, daca e ii scriu pe skype si vapse tin mitne pe rpg1 cand era izy in 69 mi-o dat cont sa il bag mafie, ce amintiri :) pipet

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, rTn Dyablox VIP said:

A, dupa numele procop te stiu, prosta prima data vad nick-ul ista si hz cine erai.

 

Neata.

si eu iil stiu, eram pe 2, eram sarak atunci ma plimbam cu LandStalker si cand asta injura pe toti [/news] ( ca era NR)

Link to comment
Share on other sites

Just now, rTn Dyablox VIP said:

=)) Eu as intra in NR doar pentru a avea posibilitatea sa injur tot serverul odata :)

Eu ma uitam ca e moldovan parca cu injuraturi кизда матии (scris in romana) =)) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.