Jump to content

Portofoliu - SiLVESTER..


South Flacko
 Share

Recommended Posts

Salut! Vreau sa va prezint o parte din creatiile mele in PhotoShop. Sunt la inceput dar avansez usor cu fiecare lucrare. Cateva sunt mai vechi de cand eram incepator in adevaratul sens al cuvantului, unele sunt recente. Sper sa va placa. Unele se repeta, fie cu scrisuri diferite, dimensiuni diferite etc. Astept tot felul de critici. Daca vrei un avatar/logo/orice nu ezita sa-mi dai PM.

32bLHh5.png
iK2QT9q.png
VBzPVdI.png
70geoeJ.png
Ku1LMA3.png
bldc9T6.png
lHNdUPQ.png
QGPCvpc.png
qGSG2Ha.gif
adc038x.png
eGHpcLN.png
9GF3d4V.png
x94DhR6.png
xoPzzuE.png
QmH7DFz.png
0CXNFxo.png
PEaVCWx.png
14qTF72.png
E7NtwJz.png
N9v8V67.gif
oFOtsbn.png
brSjQ9V.png
ClajNxE.png
ERKgfnt.png
AqbFvv5.png
HzE5wwf.png
Q6v6p2A.png
0ftCJGD.png
bB3H2K9.gif
QveDoKr.png
uCw5LpS.png
ntnzKRe.png
5a5M3vd.png
E69Zt7U.png
V3tMw6o.gif
U7qKRAP.gif
NRpMJ6K.gif
yLlIMQJ.png
eSGGgLv.png
acawWX0.png
c2lHZqm.png
bkkqnL1.png
HzMj9wJ.png
UyQLm93.png
4WOlJgb.png
W3CMxy0.png

Edited by xSiLVESTER
Link to comment
Share on other sites

Silvester, se vede ca esti la inceput...

In legatura cu redimensionarea imaginii, nu este corecta, le faci alungite si dau un aspect neplacut.Poti redimensiona imaginea tinant butonul "CTRL" dupa care tragi de coltul imagiinii. Dimensiunea de avatare pe care o folosesc eu este 150x / 250x sau 150x / 300x, textul in schimb, e prea incarcat de efecte, la unele creatii...

Sa nu te dai batut, sa lucrezi zilnic si sa te uiti la tutoriale pentru a invata cum sa adaugi anumite efecte, sau sa dai un anumit aspect imaginii.

Pentru inceput, lucrezi bine, daca o tii tot asa, si inveti din greseli, vei ajunge departe. Joaca-te cu Photoshop-ul, experimenteaza noi chestii, umbla prin el, nu te fixa doar pe un font, doar pe un efect sau mai stiu eu ce...

Ti-am dat sfaturile pe care le-am primit si eu la randul meu, si sper sa te ajute.

 

Succes.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.