Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Sunt nou pe aici, dar din ce am observat pe serverul 2, cu siguranţă că şi 3-ul va fi la fel de popular, sau chiar şi mai mult! Deci ţin să le urez jucătorilor succes!

Link to comment
Share on other sites

Vă așteptăm în număr cât mai mare, haide să batem RPG1 la online în această seară!

1 hours.

când ai scris tu era înca 1 oră și 10 min acuma mai sunt înca 6 min ! 1 ORĂ ȘI 5 MINUTE !!!

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca o sa fie mai multi.

Strategia asta reuseste sa aduca jucatori noi, nu se deschid asa des servere unde toti pot sa se apuce de la zero.

M-am apucat special cu deschiderea acestui server, sunt sigur ca eu si multi altii.

 

Ne vedem maine la 8! <):)

 

Intradevar. De asemenea nu am mai jucat niciodata pe B-Zone (bineinteles, cunosteam comunitatea) dar odata cu deschiderea noului server, am zis de ce nu ? Cu ocazia asta mai joc si eu ceva.

Referitor la nr. de jucatori, cu siguranta va fi un nr. considerabil mai ales in perioada de inceput, 1 saptamana - 1 luna, nu stiu.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.