Jump to content

RPG3 Opening


Bobo
 Share

Recommended Posts

Toti cei care ati zis ca este o idee proasta,va inselati.Dupa cum vedeti RPG3 este momentan cel mai populat sv dintre cele 3 sv de RPG.Tot asa B-Zone,respect.

Chiar ca a fost o idee buna deschiderea acestui server. In schimb, au scazut de pe celelalte 2...si totusi cred ca au venit oricum multi playeri

Link to comment
Share on other sites

Chiar ca a fost o idee buna deschiderea acestui server. In schimb, au scazut de pe celelalte 2...si totusi cred ca au venit oricum multi playeri

 

Asa este la inceput, peste ceva timp o sa se echilibreze toate 3 la numarul de playeri.

Link to comment
Share on other sites

Serverul este aproape full 24/24? Da.

RPG1 si RPG2 sunt acum niste servere cu 400-500 de jucatori, la orele de varf? Da...

 

Din 100%, 30% este meritata deschiderea serverului si 70% e pierdere, din cauza ca tot mai multi jucatori pleaca de pe serverele principale, spre RPG3.

NU cred ca o sa "revina" prea curand numerele ridicate de jucatori pe RPG 1 si 2.

Inainte, RPG2 avea la orele de varf atatia jucatori cati sunt in momentul de fata pe RPG1, deci, imaginati-va ce "populat" e acum RPG2.

Nu zic neaparat ca a fost o idee proasta deschiderea noului server, dar nici buna nu a fost.

Edited by uSa Coko
Link to comment
Share on other sites

Dupa parerea mea, este un server de milioane. Staff-ul este unul ales de pe ambele servere, care iti raspund la orice cerere de ajutor. Castigul la job-uri este unul acceptabil, la fel si preturile vehiculelor. Succes!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru acest server nou adus in comunitate !

Am vazut ca au fost foarte multi jucatori pe RPG3 cand s-a deschis ,foarte multi curiosi printre care si eu,si m-a mirat ce dezmat era la /exam :)))) ! o nebunie totala .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.