Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Aha,

Trofee

Competiția Steaua Dinamo
Liga I 26 18
Cupa României 22 13
Supercupa României 6 2
Cupa Ligii 2 0
Liga Campionilor 1 0
Supercupa Europei 1 0
Total 58 33

Mai zi ceva acum.

Link to comment
Share on other sites

Anunt important!



Dragii mei colegi, am inscris factiunea la B-Olympics Autumn 2016 si vreau sa cititi regulamentul, mai ales cei ce vor dori sa participe.

In primul rand vreau sa participe cei ce cred ca se pricep la aceste probe, nu vreau sa mergeti la caterinca, vreau sa fim in top 3 si ma bazez pe voi ca veti sustine cat mai mult acest lucru.

Dupa cum poate stiti, membrii mai vechi sigur stiu, Los Santos School Instructors a castigat B-Olympics Spring 2016.

Dovada:voOOIqx.png

 

Reguli generale:

1. Sunteti obligati sa ascultati de organizatori si sa va conformati cu spusele acestora.

2. In cazul unui comportament necorespunzator din partea unui participant la una din probe, acesta va fii descalificat de la proba respectiva si de la toate celelalte probe la care doreste sa mai participe.

3. In cazul in care o factiune deranjeaza desfasurarea probelor, aceasta va fii descalificata de la proba respectiva si depunctata din scorul general, daca este cazul.

4. In cazul in care o factiune sau un participant membru al unei factiuni triseaza / are o tentativa de a trisa, aceasta va fii descalificata de la proba respectiva si depunctata din scorul general.

5. In cazul in care vedeti o tentativa de frauda / comportament neadecvat care a trecut neobservat de organizare, puteti sesiza acest lucru printr-un PM insotit de dovezi. Niciodata nu se vor face sesizari in timpul probelor.

6. In cazul in care cineva incearca sa mituiasca organizarea sau pe oricine altcineva in favoarea lor / a factiunii, respectivul jucator va fii descalificat de la toate probele ce urmeaza.

7. In cazul in care vorbiti pe chat neintrebati sau faceti spam, veti fi descalificati de la proba respectiva.

Reguli suplimentare:

1. Trebuie sa respectati numarul de membrii necesari fiecarei probe. Pe langa acesti membrii, vor putea asista si liderii / jucatorii de rank mare care organizeaza factiunea in lipsa liderului.

2. Nu aveti voie sa folositi alte arme decat cele primite de la admini. Prin aceasta regula ma refer la arms dealeri, carora le este interzis sa isi faca arme lor sau altor jucatori.

3. Nu aveti voie sa faceti abuz de niciun fel, caz in care veti fi sanctionat de catre admini.

 

Edited by Djk314 Legend
Link to comment
Share on other sites

L-am numit pe Djk314 "Supervisor" ca sa zic asa la aceasta olimpiada de toamna. In primavara am castigat, asa sa fie si acum.

Oricum o sa va anunt eu/djk cand o sa fie probele etc, in 15 noiembrie incepe doar.

Link to comment
Share on other sites

 

Aveți aici Instructor Helper. http://www89.zippyshare.com/v/jpyjZSNW/file.html

Aveți nevoie de Librăriile Cleo și de SAMPFUNCS.asi ( click pe numele fiecăreia pentru download )

 

Tutorial de instalare:

  1. Instalați Cleo în folderul unde aveți GTA SA instalat iar apoi copiați SAMPFUNCS.asi în folderul în care aveți GTA SA instalat.
  2. Copiați InstructorHelp.cs în folderul cleo din GTA SA.
  3. Intrați pe server și scrieți comanda /ih

 

@In7ern3t

 

LIVE LSSI !

Un live ca la carte ;)

https://www.youtube.com/watch?v=m1OaCqXdfds

By In7eRn3T

 

Edited by REASONAUT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.