Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

Eu sunt MEEEEGAA fericit, am trecut pe langa demisie cu un near-miss de 10CM =)) sa mor. Mi-a sters sanctiunea Kelton, uite si mi-a zis "Încearcă să nu mai faci reclamă la canale de youtube. Unele canale pot conține reclamă la alte comunități.

Cererea de unban ți-a fost procesată și banul a fost înlăturat."
Pwp :D
Link to comment
Share on other sites

Doamne cum a trecut si metrix32c pe langa demitere :)) el zice ca nu era sanctionabil limbajul ala, dar deja a injurat si erau si cuvinte cenzurate, inclusiv organe genitale :)). Check Reports la noi la factiune, si Assimov are un post dar nu ia nimic.

Link to comment
Share on other sites

Sup ya? Poate vad iar de luni no sa mai fie asa spam cu needlicense cum a fost in perioada asta cu raportul optional.. Iara o sa ne batem pe accept-uri :)). Da nu`i bai. Nu stiu cum da am ban pe ip, but whatever astept sa mi-l scoata..

Edited by LeR69
Link to comment
Share on other sites

Am vazut reclamatia aia a lu' metrix,chiar nu cred ca ar fi luat ceva fiindca cuvintele "prost,ma-ta,fraier etc." nu se mai sanctioneaza de catre lideri sau admini decat daca sunt folosite in mod repetat.Ar fi fost demis daca folosea abrevieri de acelea,nu dau ex ca poate is demis eu =)))

Link to comment
Share on other sites

@, Nici eu nu stiu de ce am luat ban pe ip, am dat relog dupa ma trezesc cu ban pe ip, eram gen "Are u fucking kidding me?", dar lasa ca mi-l scoate, o fi bug ceva idk, am facut cerere oricum.

Link to comment
Share on other sites

Mda, nu mai stii in ziua de azi cei care iti sunt prieteni, si cei care iti sunt ''prieteni'', daca stiti cum zic.

Adevarat.

 

@ poti sa dai un restart la net, ai IP dinamic si d-asta ti-a prins un IP banat, si eu am patit, nu era necesar sa faci cerere de unban, mai mult pierzi timpul, dai un restart si gata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.