Jump to content

LS School Instructors - Discutii / Discussions


Kelton
 Share

Recommended Posts

ceaw bajetii ne mai auzim prin game, păcat de aceasta factiune, mare păcat..chiar ieșea o treaba buna..dar subleaderii sunt degeaba, daca ai admin 6 sau leader subleader sau ce drq mai vreti voi, in fata mea nu valorati nici 2 lei, si pentru toti periculosii astia tari in pula sa il intrebe pe bobo dc am luat ban permanent (no unban) mai degrabă respect un jucător care il doare-n pula de functii, linget l-ati lins oleacă în cur pe kinoto si aveti subleader..degeaba tot niste draci de 14-15 ani rămâneți, hai ca deja m-am plictisit de scris, si nici un sfert din ce am de zis nu am băgat. Baftă prăduitorilor!

Link to comment
Share on other sites

#SEF DE PAGINA

@, acum am venit de la scoala si intru si eu sa dau niste licente :)

@, pentru mine tot ramai o legenda, sper sa ne mai auzim

Ce mai faceti si voooooooooi ?

 

Edited by Azeez
Link to comment
Share on other sites

Salut, cineva care se pricepe la calculatoare? Aseara doar ce mi-am reinstalat windows-ul, dupa am instalat driverele, tot ce trebuia, am descarcat gta-ul, samp-ul si cand vreau sa dau connect, mi se face 2-3 secunde ecranul negru, semn ca ar vrea sa se deshida jocul, apoi revine la normal. Am incercat si alt joc, spre exemplu cs go, tot asa. Imi da ca steam pregateste lansarea jocului, se face ecranul negur 2-3 secunde si apoi revine la normal. Toate driverele sunt updatate la zi, nu stiu ce sa mai fac. Daca aveti sugestii, le astept. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.