Jump to content

Propunere sectiune portofolii


UZZi..
 Share

Recommended Posts

Voiam so zic de mult dar nu am avut unde, deoarece nu e un topic de propuneri unde sa aiba acces si designeri, Propunerea mea este: In sectiunea de portofolii sa nu mai posteze toti membrii doar cei care posteaza imaginile, deja nici nu mai vezi imagini acolo doar posturi pentru +1, cine doreste poate da + si fara sa zica "Lucrezi frumos ai +" Deci cu alte cuvinte acolo sa posteze doar proprietarii portofoliului si doar imagini, ca pana la urma e un portofoliu nu un loc de dat cu parerea.

Link to comment
Share on other sites

In mod normal se urmareste ca designerii sau cei care isi posteaza lucrarile sa primeasca un feedback.

Este specificat in regulamentul de la portofolii ca trebuie sa fie un post cat mai consistent, nu doar "Frumos, felicitari".

Link to comment
Share on other sites

Sunt constient de regulament. :D

 

Un portofoliu frumos, felicitari.
Foarte impresionant, o să folosesc și eu cîteva :)
Felicitări!
Sunt frumoase majoritatea, bravo.
Astea sunt majoritatea posturilor zic eu inutile, la comentarii ma astept gen "Ai abordat bine efectul x pe culoarea y ",
Oricum am propus asta ca sunt mai multe posturi inutile in topic decat alea celui care posteaza imagini... uneori trebuie sa stau sa rascolesc printre pagini sa caut lucrarile...Mi se pare mai ok sa se posteze doar imaginile si atat oricum marea majoritate urmaresc doar sa faca +1 pe forum nu sa ii aprecieze munca.... si daca chiar vrea sa io aprecieze i poate da un +, nu am nimic in potriva dar marea majoritate fac offtopic si +1 care nu au nici o legatura cu munca depusa a respectivului.
Edit:
Si casa fie un plus la ceea ce am sustinut mai sus unii dau copy-paste la comentarii.
Edited by Steph Crown
Link to comment
Share on other sites

In mod normal se urmareste ca designerii sau cei care isi posteaza lucrarile sa primeasca un feedback.

Este specificat in regulamentul de la portofolii ca trebuie sa fie un post cat mai consistent, nu doar "Frumos, felicitari".

In mod normal, da, nu sunt permise posturile de genul... dar...

 

 

Sunt pro, cine chiar doreste sa dea un feedback, poate da un pm.

Link to comment
Share on other sites

Cum a zis si Steph Crown,m-am saturat si rascolesc printre pagini si sa caut lucrarile. Imi placea oarecum cand vedeam in portofoliu meu replici de genu "Frumos,tine-o tot asa" dar dupa am realizat,caci majoritatea care lasa un comentariu urmaresc sa faca +1 post...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.