Xin nWo Posted May 13, 2015 Share Posted May 13, 2015 (edited) Nick: Xin Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Logo Imagine (obligatoriu pentru semnatura): # Tema (In caz ca nu exista o imagine): birotică Text: "OBI" şi/sau "OBI 3D" Dimensiuni: mixte, nu foarte mari (maxim 300x300, minim 75x75) p.s: nu e obligatoriu să fie un pătrat Alte precizari: - obi, cu i, nu L. - fundal alb / colorat şi o variantă cu fundal transparent. - cele mai bune 3 reply-uri primesc 10+-uri. - clasic sau 3D. Edited May 13, 2015 by Xin Link to comment Share on other sites More sharing options...
Xin nWo Posted May 22, 2015 Author Share Posted May 22, 2015 Mulţumesc oricum, closed! Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts