Jump to content

[B-Zone TV] Battlefield 3 SA:MP Trailer.


Str1Razvan
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: Battlefield 3 SA:MP Trailer
Gen: Actiune
Data: 23.07.2015
Scurta prezentare: In acest clip se vor putea observa modurile de masini, arme dar si skin-uri preluate din Battlefield 3, care sunt transpuse in SA:MP. Cine a jucat Battlefield 3 stie despre ce este vorba.
Link:

Edited by Str1Razvan
Link to comment
Share on other sites

Cu toate ca prefer Call of duty, videoclipul tau este genial, se vede ca ai muncit ceva la el, efectele sunt misto, muzica se potriveste, cadrele sunt luate cum trebuie, Felicitari.

Te invit sa dai un ochi peste videoclipul meu Totul pentru viteza Ep.1, ai un +1 de la mine.

Edited by Westbrook
Link to comment
Share on other sites

Bine ma!

Poti sa mai faci duplicate la trailere/AMV-uri/clipuri interesante, cred ca ies clipuri mai bune. Noi suntem prea nobi si avem nevoie de multa practica(pe care nu o putem dobandi doar cu FRAPS/bandicam on) sa creem ceva bun.

Edited by paulyks
Link to comment
Share on other sites

Ciudata alegerea de BTR-uri pt transportoarele blindate de trupe (APC-uri), deoarece mie mi s-a parut ca Abrams-urile trageau in ele intr-un cadru.

Daca vrei ceva APC american ia un Bradley sau LAV-25. BTR este design sovietic/rus. La fel si BMP/BMD.

Edited by Evghin Apollo
Link to comment
Share on other sites

Am jucat Battlefield 3 si tot nu stiu despre ce e vorba... ( Il am pe Origin, ca si toti romanii care l-au luat la Free House si dupa ce a fost gata oferta incercau sa vanda conturi de Origin cu BF3 pe ele la 1E ).

 

Tu cum naiba ai jucat Battlefield 3 daca ai lag pe San Andreas, joc vechi de 11 ani?

Link to comment
Share on other sites

Am jucat Battlefield 3 si tot nu stiu despre ce e vorba... ( Il am pe Origin, ca si toti romanii care l-au luat la Free House si dupa ce a fost gata oferta incercau sa vanda conturi de Origin cu BF3 pe ele la 1E ).

 

Tu cum naiba ai jucat Battlefield 3 daca ai lag pe San Andreas, joc vechi de 11 ani?

Am facut video-ul de pe laptop, care are o placa video foarte slaba. Battlefield 3 si 4 joc de pe PC, daca vrei sa ma cauti introdu numele RazvanYs in Battlelog.

Link to comment
Share on other sites

Este genial trailerul, dar îmi poți lăsa si mie site-ul unde ai găsit modurile folosite în trailer?

Link to comment
Share on other sites

Foarte mișto, Răzvane. Keep going. Am jucat Battlefield doar pe Xbox, dar habar n-am să joc Shootere pe platforme unde controlez cu joystick.

 

Multumesc Euro, am sa mai fac filme cat de curand :)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.