Jump to content

Reclamatie helper ikarus14


StereoON
 Share

Recommended Posts

Nume în joc: StereoON
Numele celui reclamat: Ikarus14
Descrierea situatiei: Face abuz de helper
Martori: Nu stiu
Poze/Video-uri:

1. Nu stiam ca spam-ul este din 2 mesaje date consecutiv , stiam ca de la 3 in sus

7qvdgyW.png

2. L-am intrebat de ce kick la orcine spune un cuvant obscen fara a provoca cearta ,a jigni pe cineva anume si uitati raspuns

lV5MkT6.png

Bineinteles ca da kick doar cui vrea el , uitati un exemplu mai jos

fSckn8X.png

Alte precizari:

Link to comment
Share on other sites

Ai un talent desavarsit in photoshop, oricum tot tu o sa primesti ban pentru dovezi false. Poti da edit la reclamatie degeaba. salut!

 

=)))))0 nu o sa dau niciun edit , nu sunt poze in photoshop doar ca nu imi merge tasta de screenshot (nu salveaza ) si le fac cu chestia de la yahoo mesenger

Link to comment
Share on other sites

Postare de +1.

1) Nu inteleg de ce trebuie sa pui imagini false, in poza asta se vede clar ca a scris de 3 ori.

2) Nu stiam ca sunt obligat sa dau explatii playerilor despre sanctiunile pe care le dau.

3) El a cenzurat, in deosebire de tine care scrii totul explicit.

 

1) http://imgur.com/pvopgVS

2) -

3) http://imgur.com/fWkfuBY

 

Sa fim seriosi, logic ca nu intelegi "chestia cu kick-ul la limbaj" daca abia te-ai apucat de server. Dupa toate astea, ma si iei la misto ca nu fac nimic toata ziua, dar cine esti tu sa imi zici asta, atata timp cat eu stau online toata ziua aplicand sanctiuni conform regulamentului?

 

Si ca sa fim siguri ca nu editezi reclamatia, uitati aici reclamatia originala:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Da aici e greseala mea , eu am dat /jobs si nu am vazut doar de 2 ori ca a spamat .

2. Normal ca esti obligat , d-aia ai functia de helper sa ajuti playeri cu informatii despre server.

3. Pentru idioti dai tu kick? sa fiu sincer e prima data cand am auzit un asemenea motiv de kick dar ma rog .. totul e posibil la tine

Si tu cand m-ai luat la misto cand mi-ai zis ca " Stii ce-i aia o viata sociala ?" cum a fost atunci? vezi ca am poza dar mi-e lene sa o caut

Link to comment
Share on other sites

Stereon eu vad ca abea ai intrat pe server ai donat si acum te-ai umflat sa zic asa, calmeaza-te nu suntem idioti pe serverul asta, nu ne-am nascut ieri nu ne poti pacalii asa usor. O sa vedem ce facem cu reclamatia ta.

Link to comment
Share on other sites

Oh, acum e instantaneu greseala ta, nu ? Daca nu sesizam ca incerci sa falsifici dovezile asa ramanea, cum e in poze. Te rog, scuteste-ma. Si nu, nu sunt obligat sa dau informatii din STAFF. Si nu am zis " Stii ce-i aia o viata sociala? ", mi-ai reprosat ca eram afk cand playerii aveau nevoie de ajutor si ti-am spus ca am si eu o viata sociala. Am poza prietene. Esti un mincinos si jumatate, esti patetic.

Link to comment
Share on other sites

TWINBLOCK esti cumva avocat si eu nu stiu ? vezi-ti de treaba ta , nu te-am bagat in seama cer sa nu ma bagi nici tu . Vezi ca n-am facut pe nimen idiot , daca te-ai simtit imi pare rau

 

Prima poza am specificat ca este greseala mea , eu am fost afk si cand am revenit am dat /jobs apoi acel player a facut de ori anunt pe /g si a primit kick nu-i vorba ca nu am vrut sa prind in poza , ca daca vedeam ca a facut spam doar nu eram prost sa fac post fara niciun motiv .

Link to comment
Share on other sites

@@StereoON, Ikarus14 a actionat corect prin urmare nu primeste nimic.

@Ikarus, la faza cu "ce idioti sunt aia de la curent" nu trebuia sa dai kick, in primul rand ca "idiot" e o insulta minora si nu a insultat vreun player, era doar o exclamatie. Tinand cont ca e o greseala minora si e prima ta greseala nu vei primii nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.