Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Placa Wireless


Citoi
 Share

Recommended Posts

  • Nume :Bongo

  • Intrebare :Am un router wireless de la Digi , si vreau sa achizitionez o placa de wireles pentru pc.Am gasit una ieftina , dar este de la TP-Link , pot lua o placa de wireles TP-link si sa fac un hotspot 4g cu tableta , ca apoi sa ma pot conecta cu ajutorul placii wireless la hotspot ?

Pretul in care va incadrati:60 ron , am gasit un produs.

Edited by Bongo RPG3
Link to comment
Share on other sites

Daca imi iau Wifi USB , trebuie sa il folosesc ca sa ma conectez la wireless sau are el net pe el.

Link to comment
Share on other sites

Daca imi iau Wifi USB , trebuie sa il folosesc ca sa ma conectez la wireless sau are el net pe el.

 

Te conectezi la o retea wireless, normal. Aceeasi situatie si cu o placa de retea care are wifi. Nu ai netul gratis, trebuie sa te conectezi la o retea de wifi din apropiere.

Link to comment
Share on other sites

Si daca fac hotspot cu tableta , ma pot conecta la hotspot ?

Link to comment
Share on other sites

Eu pe tableta am net nelimitat 4G , daca fac un hotspot cu ea , ma pot conecta cu acest stick la acel hotspot ?

Link to comment
Share on other sites

Macar sa imi mearga SAMP-ul , am nevoie de aceste informatii ca am comandat un stick , ma duc la tara si iau tableta cu mine si calculatorul , si acolo nu am net , de aceea am ales sa va intreb sa vad daca pot da net din tableta la calculator cu stickul.

Edited by Bongo RPG3
Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru ajutor , aveti +1

Edited by Bongo RPG3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.