Jump to content

[B-Zone TV] #Selfie


CrappyZaack
 Share

Recommended Posts

#Selfie

 

 

 

Thanks to Lucy Productions

 

Credits:

Dra[Y]con

Sidelo

Zaac[K]

 

More Movies Coming Soon!

 

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ideea videoclipului nu se potriveste in totalitate cu numele acestuia.

Data viitoare, lucreaza ceva mai potrivit!

 

Lasand asta la o parte, filmuletul este reusit!

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Ideea videoclipului nu se potriveste in totalitate cu numele acestuia.

Data viitoare, lucreaza ceva mai potrivit!

 

Lasand asta la o parte, filmuletul este reusit!

 

In primul rand @ nu gandesti deloc, asta e un cont fake, omu asta nu filmeaza la noi, nu este de-al nostru, numele alea RPG1,RPG2,RPG3 si Movie sunt random, felicitari pentru +1.

 

Cat despre tine, @ fa-ti vizionari in alta parte, ti-ai facut un cont random, cu niste nume random sa vada lumea ca joci la noi, dar pacat pentru tine ca unii mai si gandesc, ai report, bafta!

 

Sunt curios ce au de zis @@AlexCez, @@SeSe, @@Adi007, @ si @.

Edited by Westbrook
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

In primul rand @ nu gandesti deloc, asta e un cont fake, omu asta nu filmeaza la noi, nu este de-al nostru, numele alea RPG1,RPG2,RPG3 si Movie sunt random, felicitari pentru +1.

 

Cat despre tine, fa-ti vizionari in alta parte, ti-ai facut un cont random, cu niste nume random sa daca lumea ca joci la noi, dar pacat pentru tine ca unii mai si gandesc, ai report, bafta!

Baiatu', aveai de gand sa stiu fiecare cifra din IP-ul serverului pe* (EDIT: El a dedus ca sunt un agramat dupa ce a observat ca am uitat sa pun un "pe"... Asta e, ma, nu-mi rezerv timp pentru certuri cu "magicienii" de pe forum) care filmeaza, plus ca nu a filmat pe serverele noastre?

Asta e, eu am facut o vizualizare de la secunda 1 si am sarit la urmatorul minut, asta a fost opinia mea.

P.S: O sa sari la gatu' meu: "DA NICI MACAR NU L-A FACUT EL". ~ Nu ma intereseaza ce-a dres si ce-a miscat ~

 

Multumesc, acum am +2, daca tot ma feliciti pentru +1!

 

Gandeste-te tu mai bine inainte sa comentezi, lasa-i pe altii. Crezi ca eu am intrat in acest topic ca sa urmaresc fiecare pixel, nu? Da, eu sunt supervizor la B-Zone Clips, imi cer scuze pentru that big mistake!

Edited by East Coko
Link to comment
Share on other sites

Baiatu', aveai de gand sa stiu fiecare cifra din IP-ul serverului care filmeaza, plus ca nu a filmat pe serverele noastre?

Asta e, eu am facut o vizualizare de la secunda 1 si am sarit la urmatorul minut, asta a fost opinia mea.

P.S: O sa sari la gatu' meu: "DA NICI MACAR NU L-A FACUT EL". ~ Nu ma intereseaza ce-a dres si ce-a miscat ~

 

Multumesc, acum am +2, daca tot ma feliciti pentru +1!

 

Gandeste-te tu mai bine inainte sa comentezi, lasa-i pe altii. Crezi ca eu am intrat in acest topic ca sa urmaresc fiecare pixel, nu? Da, eu sunt supervizor la B-Zone Clips, imi cer scuze pentru that big mistake!

 

"Sa moara familia mea", esti un izvor de prostie si incultura, nici sa scrii nu stii, imi pare rau pentru tine, mai bine ai pune mana pe o carte de bucate scuze de Limba si literatura Romana si daca tot faci asta poate te uiti si peste o carte de Eminescu, Creanga sau Tudor Arghezi, daca vrei iti fac niste recenzii sau tu ai citit "multe, atat de multe incat nici nu mai stii, mai ales din Mihai Creanga" citand un mare clasic in viata.

Edited by Westbrook
Link to comment
Share on other sites

 

"Sa moara familia mea", esti un izvor de prostie si incultura, nici sa scrii nu stii, imi pare rau pentru tine, mai bine ai pune mana pe o carte de bucate scuze de Limba si literatura Romana si daca tot faci asta poate te uiti si peste o carte de Eminescu, Creanga sau Tudor Arghezi, daca vrei iti fac niste recenzii sau tu ai citit "multe, atat de multe incat nici nu mai stii, mai ales din Mihai Creanga" citand un mare clasic in viata.

A, da? Ia, arata-mi mie o greseala, Eminescule!

 

Ba, taranule, eu am fost om cu tine si nu te-am criticat pentru cat de agramat esti, mai ales in videoclipurile pe care le faci. Din potriva, te-am si laudat, da' vad ca esti o bovina nervoasa.

 

Cum ai scris pe Google pentru ultima parte? Sunt curios.

 

http://imgur.com/UGR6RuG

 

El imi spune mie ca nu stiu sa scriu si, astfel de comentariu primeste la unul dintre videoclipurile lui magnifice... Da, ce sa spun, te-ai facut destul de rahat!

Da' omu' ti-a zis-o tare, ma! "gramatica e un mare fail, teribil, groaznic, eye burning" =))

 

EDIT: Vezi c-am adaugat o chestie in primul post. Ce sa zic... e groaznic sa vezi astfel de specimene, care, se cred foarte interesante pe un forum.

Citez din semnatura unui mare om de pe acest forum: "Poarta-te cum se cade cu toti membrii de pe aceasta comunitate, daca vrei sa fii tratat ca o fiinta umana!"

 

"mai bine ai pune mana pe o carte de bucate scuze de Limba si literatura Romana" =D>

Edited by East Coko
Link to comment
Share on other sites

A, da? Ia, arata-mi mie o greseala, Eminescule!

 

Ba, taranule, eu am fost om cu tine si nu te-am criticat pentru cat de agramat esti, mai ales in videoclipurile pe care le faci. Din potriva, te-am si laudat, da' vad ca esti o bovina nervoasa.

 

Cum ai scris pe Google pentru ultima parte? Sunt curios.

 

http://imgur.com/UGR6RuG

 

El imi spune mie ca nu stiu sa scriu si, astfel de comentariu primeste la unul dintre videoclipurile lui magnifice... Da, ce sa spun, te-ai facut destul de rahat!

Da' omu' ti-a zis-o tare, ma! "gramatica e un mare fail, teribil, groaznic, eye burning" =))

Aici ai ulltima parte:

Aici ai faza cu videoclipul: http://imgur.com/ujSIseh

In rest, restul comentariului arata din nou lipsa ta de creier, nu ai fost om incepand cu arfe de taran " baiatu' " apoi luandu-ma pe mine la rost ca "de unde sa stiu eu".

Edited by Westbrook
Link to comment
Share on other sites

Aici ai ulltima parte:

Aici ai faza cu videoclipul: http://imgur.com/ujSIseh

In rest restul comentariului arata din nou lipsa ta de creier, nu ai fost om incepand cu arfe de taran " baiatu' " apoi luandu-ma pe mine la rost ca "de unde sa stiu eu".

Mersi!

Vezi c-am editat inca ceva mai sus, am citat asta: "mai bine ai pune mana pe o carte de bucate scuze de Limba si literatura Romana"

Acesta a fost ultimul meu post aici, salut!

Link to comment
Share on other sites

Mersi!

Vezi c-am editat inca ceva mai sus, am citat asta: "mai bine ai pune mana pe o carte de bucate scuze de Limba si literatura Romana"

Acesta a fost ultimul meu post aici, salut!

 

Eu ti-am explicat frumos o treaba si m-ai luat cu smardoiala, smardoiala ai primit si tu prietene. Bafta.

Edited by Westbrook
Link to comment
Share on other sites

, - Incetati amandoi acum, nu suntem pe ulita la mamaie aici...
Cat despre videoclip, este facuta pe serverul movie.b-zone.ro fiecare scena, inclusiv cateva dintre selfie-uri, clipul lasa de dorit, e facut complet aiurea daca ma intrebi pe mine, dar pana la urma asa am facut cu totii la inceput.

 

Adica daca stau sa caut umpic, asta e primul meu clip:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sunt curios ce au de zis @AlexCez, @SeSe, @Adi007, @Sergeant Gabi si @rTn MaDoXxX.

Off topic: Nu stiu ce caut si eu printre adminii serverului de movie.. :)

On Topic: Videoclipul lasa de dorit..e de admirat ca a folosit totusi F7 la filmari si un program de randat..in rest..lasa de dorit, ideea in sine este originala, sau e prima data pentru mine cand am gasit o idee de genul, se putea lucra mult mai mult la el si iesea ceva chiar demn de cotm.

Link to comment
Share on other sites

The clip is 60FPS 720p, the graphics and lightings /mods etc are not available for this project ,as this was the first project

game graphic is original!

 

stay tuned for the new movie and its trailer coming soon

 

since Zaac[K] the main director was banned, me and Sid continued the project and did whatever he wanted.

in the shooting we also had a loss of a setup we made after 2 hours.

 

about the Ingame title of b-zone, we did had a selfie with the ''WELCOME TO MOVIE'' text ,but it got rejected in the main editing.

 

keep on reporting, we're learning from it!

Video Edited!

Edited by Zaak
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.