Jump to content

B-Zone SA-MP - 2 Pustani


Nick15
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului: B-Zone SA-MP - 2 Pustani

Gen: Actiune

Durată: 4:24

Data lansării: 18.06.2010

Scurtă prezentare: 2 pustani merg la scaldat, vine un mafiot il omoara pe unu dintre ei si celalalt re razbuna..

HD/tinypic: http://url-s.tk/32

SD/youtube:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

">

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

Edited by Warriorflame
Link to comment
Share on other sites

E frumos, ii mai lipseste textul , care am inteles ca se face..

Ok dar ce nu am inteles, la sfarsit de ce l-a omorat pe tipul ala de treaba care a venit si el sa se roage? =)) (eu)

Presupun ca era nervos :))

 

Edit: Ok acum are text :D

 

OMG =))

Edited by SnizTattaglia
Link to comment
Share on other sites

E frumos, ii mai lipseste textul , care am inteles ca se face..

Ok dar ce nu am inteles, la sfarsit de ce l-a omorat pe tipul ala de treaba care a venit si el sa se roage? =)) (eu)

Presupun ca era nervos :))

Am pus si text-ul, uita-te din nou si o sa vezi de ce moare "tipul de treaba"

Link to comment
Share on other sites

Fara suparare insa ... se cam misca aiurea personajele ... la inceput cand vin nu e furtuna, dupa e furtuna. Mai tot timpul e furtuna ... o noapte nu se duce-n 3 ore ... replicile tin cam putin ... adica na ... pt. inceput e ceva dar totusi, poti ceva mai bun ... :)

 

Ah si ... mai lucreaza la 'poveste' fiindca ... na e ceva pur si simplu intamplat asa din senin .. parca ar fi filmul 'Intamplarea' in care nu stii cine de ce ce si cum etc.

Link to comment
Share on other sites

Fara suparare insa ... se cam misca aiurea personajele ... la inceput cand vin nu e furtuna, dupa e furtuna. Mai tot timpul e furtuna ... o noapte nu se duce-n 3 ore ... replicile tin cam putin ... adica na ... pt. inceput e ceva dar totusi, poti ceva mai bun ... :)

 

Ah si ... mai lucreaza la 'poveste' fiindca ... na e ceva pur si simplu intamplat asa din senin .. parca ar fi filmul 'Intamplarea' in care nu stii cine de ce ce si cum etc.

E primul meu film pt. SA-MP si e regizat de Fumylici0us nu de mine so..

Link to comment
Share on other sites

Mai dau un reply na nu ma pot abtine.

 

Voi pe ce dati nota ?

 

1. Sa mai faceti un post.

2. Sa va bagati in seama.

3. N-aveti ce face.

4. Sa va bagati pe sub pielea celui care a postat clipu'.

5. Sa fiti si voi pe aici.

6. Nici nu stiti de ce.

7. Sa fie acolo.

 

 

In loc sa-i fiti si voi de ajutor ... sa-i ziceti 'aici nu e bine asa, ar fi mers asa','scena aia mergea asa','replicile alea mergeau asa' ... in loc sa-l incurajati ca desi e primu' lui clip poate mai bine voi 'gj' si 'frumos'.

 

In loc sa fiti de ajutor ... sa-i dati idei ... sa va oferiti ajutorul (doar unii fac asta) ... totusi ma ... sunt altele mai bune insa voi ziceti frumos ... nu e rau insa eu cred ca se putea mai bine ... adica totusi daca e postat de nick care a avut lidere ... level mare ... are moderator pe forum ... se putea mult mai bine ... nick :) pe viitor avem niste asteptari de la tine.

 

Personal nu stiu cu ce il ajuta pe el un 'frumos' asa ... pus sa fie acolo si pt. un post in plus ... in loc sa-i oferiti si voi sugestii ... idei ... ceva ceva ... e o sectiune sa va dati cu parerea ... sa puneti mai mult de doua cuvinte ... sa-i recomandati o alta melodie de ex ... sunt multe chestii pe care le puteti face dar fac pariu ca nici clipul nu-l urmariti ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.