Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema SA:MP


Charley ZEW

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Ieri mi-am bagat Windows 10, am descarcat SA:MP l-am instalat si prima oara a mers. Dupa ce am iesit din joc sa bag niste moduri n-a mai mers deloc. Dau Connect si nu intra in joc.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu e necesar.

Alte precizări: Ofer +10 delui care ma ajuta, sa imi mearga jocul.

Link to comment
Share on other sites

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Ieri mi-am bagat Windows 10, am descarcat SA:MP l-am instalat si prima oara a mers. Dupa ce am iesit din joc sa bag niste moduri n-a mai mers deloc. Dau Connect si nu intra in joc.

Screenshot (în caz că este necesar): Nu e necesar.

Alte precizări: Ofer +10 delui care ma ajuta, sa imi mearga jocul.

Ai dezinstalat jocul, dat restart la PC, sters folderul Gta San Andreas si ai instalat jocul din nou?
Link to comment
Share on other sites

Setează compatitibilitatea cu Windows 7! Click dreapta pe iconita GTA_SA.exe - - Properties -- Compatitibility

Informație 30% corecta. Click dreapta pe SAMP ->> Properties->> Compatibility ->> Run this program in compatibility mode for: Windows Me sau 7.
Link to comment
Share on other sites

Am setat compatibilitatea si merge. Cand dau connect intra in joc, dupa ce se incarca linia aia din stanga de jos iau crash..ce e de facut?

Nu stiu ce sa zic, problema ar fi si de la Windows. GTA San Andreas nu este compatibil pentru a rula corect pe Windows 10, in general jocurile vechi nu pot rula corect.
Link to comment
Share on other sites

Am setat compatibilitatea si merge. Cand dau connect intra in joc, dupa ce se incarca linia aia din stanga de jos iau crash..ce e de facut?

Intri la Task Manager -> Click dreapta pe iconita de la SAMP.exe si setezi si acolo compatitibilitate.

Link to comment
Share on other sites

Intri la Task Manager -> Click dreapta pe iconita de la SAMP.exe si setezi si acolo compatitibilitate.

Primești un avertisment pentru post inutil, nu asa se rezolva problema. De cate ori sa repet ca aici nu este secțiune de făcut posturi pentru +1.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.