Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[PORTOFOLIU] RaresT


RaresT
 Share

Recommended Posts

Plache bluru' meu a? gg frumix cu blur, dar ti-am zis sa le reglezi dupa imagine putin mai mult. In fine, arata ok.

Link to comment
Share on other sites

@@Authe, multumesc pentru sfaturi, postez mai jos lucrarile mele. Sper sa-ti placa si sa mai aduci critici la adresa mea, as fi onorat daca m-ai ajuta, lucrez si eu cum pot.

@, da, iti sunt recunoscator pentru blur.

@, nu vine magazinul la cumparator, daca ai nevoie de ceva tu sa-mi dai PM, e interesul tau.

@, lasa postu' pentru +1, n-am nevoie.

@, nu continua sa postezi pe topicul asta, n-am nevoie nici de spam-ul tau aiurea.

Creatii noi:

DcJ04a6.pngj8nFyz8.png6y3pOiT.png771DskR.pngqlhYjv6.pngOFMKLdM.png6GeGJt3.pngn3DAZpF.pngOjVYMYU.pngTaz6SeY.pngyTm7pKz.pngyvZI6ak.pngcAFAlRO.pngCo7kHlG.pngt3aHM7g.pngU6roigz.png8W8CUtI.pngiaRLwvD.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

SOC! SOC! SOC!


Blur nou :D




Creatii noi:


AEHJNqA.pngAsQiEI8.pngsNHpo2D.pngiP0Ipzt.pngDLfbXjH.pngOLVJfRc.pngMWpGl3T.pngnqhHurC.pngo6QrOkI.pngtXAnc71.pngXnTj3ja.pngqNndTFP.pngt9PUz9a.png



Cam atat pe azi, sper sa va placa noul blur.




Link to comment
Share on other sites

Adevărul este că-ți alegi stock-uri prea LQ ( low quality ), iar acest lucru te dezavantajează. Încearcă să cauți un tumblr cu stock-uri mai HQ, îți dau eu unu, hazard gfx.

Link to comment
Share on other sites

@, multumesc, o sa il folosesc pe viitor!
@@xWish, ia de aici : InrrtPh.png.
@, multumesc pentru sustinere. Ia ma si tu de aici: YpWYOoj.gif@, inca o data @Mention ca sa vezi.
@@Vider si @@MirceaM, multumesc pentru sustinere!


Creatii noi:

VuT0wnG.pngStm6Y0H.png9rxuvZI.pngam3y3aY.pngllvwngC.pngeR8DJyA.pngv0T6BaL.pngp4uL9He.pnguHKxASm.pngopvk5BZ.pngGc4nOWv.pngylkzj9g.pngc9AXwxu.pngbrG9wJh.png1sdxXN8.png9Udbw7x.png

Edited by RW RaresT
Link to comment
Share on other sites

Imi place cum lucrezi, poate imi faci si mie un gift fain ca semnatura. Ai +1 din partea mea.

Link to comment
Share on other sites

@, o sa revin cu un edit cu gift-ul promis. Bafta. Ok multumesc. Multumesc, la fel.

Am creeat cateva avatare "Free2use" (gratis de folosit)

IPjtMKn.png

3Iw7YD5.png95TAvYi.pngadA1FHx.pngCUvPfto.png6NHWReB.png1qNpcHL.png4u2OuvX.pngqY0Bbdr.png4jDdwYD.pngxUTQnLc.png

Nota: Aceste avatare sunt facute de mine si le puteti folosi oricand vreti voi in oricve scop in interiorul comunitatii.

Edited by RW RaresT
Link to comment
Share on other sites

@, nab.
@, niciodata sa nu mai dai Quote, niciodata. Fonturile le gasesti apasand chiar aici.
@@BestShot, multumesc pentru compliment, le iau de aici.
@, multumesc si lasa +1.
@, meeersi Lodgy, si tu ai lucrari frumoase. Font-ul de la GoDzO il gasesti chiar aici.
@@Stryker, mersi pentru compliment, lasa +1.


Creatii noi:

3ojFXGX.png87MtNJG.pngfq5sJut.pngBdbndbq.pngnXykSlg.pngv6CAPVf.png3ZRblPh.pngW66qhxj.pngZuLqyS6.pngLIYgwP6.pnghWWLL52.pngHTAvPyu.pngsaIUiOE.pngQpWCC1w.pngHb00VWz.png1MKhxie.pngYaUTKFt.pngcDD0RqB.pnggt6r2En.pngKW77TFk.pngaL9TYIR.pnggvFhhS7.pngnU52DnP.png5Gsliy5.pngDAXM54c.pngM7Fiiyo.pngvQLPeme.pnghVFnWWk.pngrT4t8l4.pngVEL0HpV.pngHmu6fkk.pngGzepvdK.pngmq6qPCP.pngUuYM5U5.png3T9QgN6.png0G53UYg.png

Si niste cadouri in memoria lui SeYH (fost lider Avispa Rifa RPG2):

eA0shsj.pngWzI2YwE.png

Edited by RW RaresT
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.