Jump to content

The Last Generation [TLG] - Discutii / Discussion


 Share

Recommended Posts

Bine te-am găsit și noi. Nu există dispute pe chat-ul clanului, sper că nu se vor face cu noul val de playeri intrați. Vă urez o ședere cât mai plăcută în clan.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, stima si respect!




Aici e mult spam /imi place.


Aici e membrii noliferi, care nu merge ei la scoala si stea sa se joaca sa:mp si face level mare ei, ca mine si ne cresc valoarea noua. /imi place.


-Io stie ca voi astia adminii & liderii din clan, stiti ceva in legatura cu niste voturi care trebuiesc aplicat corect, aferent, pe praduiala, Cum ne place noua...


-Dar legenda spune ca Alexandrew da [/Q] cu 1 minut inainte de payday pentru ca


crede ca primeste dublu respect, nab, eu l-am invatat, incercati si voi, merge :))





Deci asta inseamna TLG. Talent La Gaurit > sitit ce zic :)) .



Pe sfarsit, mai vreau sa zic ca 20 de p***e, *****e, si abandonate, la noapte. Cam atat ama vut de spus.]




(Iara am venit beat acasa si intru pe forum, nu am ce sa fac, asta-s eu si-mi asum, ma simt bine in pielea mea).




P.S: Multumesc Alexandrew pentru respect reciproc, prentru unele sanse, stii tu.


Multumesc fiecarui membru serios, care stie ca prietenia se castiga, ca nu se cumpara, cei care sunt intelegatori, care stiu legea strazii, s.a.m.d.


NU UIT NICIODATA DE UNDE AM PLECAT SI CINE IMI ESTE ALATURI- VA MULTUMESC LA TOTI PENTRU


CA AM REUSIT SA CREEAM IMPREUNA UN CLAN CARE ESTE LEGENDA !!! VA SALUT, SI SEARA PLACUTA VOUA!


Edited by SimpleLife
Link to comment
Share on other sites

Bă, să vedeți ce clan respectat ne facem noi, aplicațiile cu rank 3 în faction log este foarte frumos, o idee bună, pe viitor să bagi și rank 4 în faction log :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.