Jump to content

Problema accesare telefon


 Share

Recommended Posts

Nume: Rainman
Ce problema ai?: Imi cere contul google, desi il bag nu merge
O scurta descriere a situatiei: Am formatat recent telefonul si imi cere contul google cu care a fost sincronizat, desi stiu contul, parola tot , il bag si revine la mesajul initial ''acest telefon a fost resetat va rugam sa va conectati la un cont google sincronizat bla bla...'' nu mai stiu ce sa fac, din cate stiam eu dupa o formatare se revine la setarile din fabrica fara sa-ti mai ceara cont google ...
Screenshot(daca se poate):
Alte precizari: Astept un raspuns, am incercat si 2-3 metode de rescriere a hardului insa am esuat in toate, cu odin3 nu imi citeste telefonul desi calculatorul mi-l citeste , cu kingo root la fel

 

Tin sa mentionez ca am un telefon Allview x2 Soul style (gold) mai pe scurt chinezarie romaneasca

Link to comment
Share on other sites

@@Rain Man, Poate nu stiai, este facut din motive de securitate. Poti reseta tot prin bios dar oricum contul google ramane sincronizat. Cineva iti poate fura telefonul, reseta, dar contul google ramane. Esti sigur ca ai pus acelasi cont ca inainte de resetare?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.