Jump to content

Cerere wicKD - Avatar + Semnatura


CartofRomanesc
 Share

Recommended Posts

  • Nick:wicKD

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo):Avatar + Semnatura

Link către ultima cerere făcută(obligatoriu) : Nu am mai facut cerere pana acum.

Imagine (obligatoriu pentru semnatura): http://imgur.com/KgYHVA6(Daca se poate sa o maresti putin ,pentru a ajunge la dimensiunile optime ale forumului ,si ceva efecte adaugate de tine.

Tema (In caz ca nu exista o imagine): http://imgur.com/QsUkWum( La aceasta as dori la fel ,niste efecte ok adaugate de tine ,orice crezi ca se potriveste).

Text: Pe avatar sa scrie wicKD si b-zone undeva daca mai e loc.

Dimensiuni:La avatar te rog sa le optimizezi tu cat crezi ca e perfect pentru forum.La semnatura ti-am scris in paranteza.

Alte precizari:Multumesc anticipat !

Edited by wicKD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.