Jump to content

Photo

Christmas Discounts [RPG Discounts]

christmas discounts rpg reduceri craciun quest gift

• This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1 Bobo

Bobo

Los Santos God

• Founder
  • 7010 posts
  • 424 topics
  • Hobbies:Tennis, Trial biking, Drifting, Photo shooting, Film recording
  • Real name:Stefan
  • RPG1 Nickname:Bobo
  • RPG2 Nickname:Bobo
  • RPG3 Nickname:Bobo
  • RPG4 Nickname:Bobo
  • MIX Nickname:Bobo

Posted 19 December 2016 - 04:14 PM

header.png

Crăciun fericit!

Cu ocazia sărbătorilor de iarnă, toate produsele din Shop beneficiază de reduceri substanțiale. Pachetele de cont premium, vehiculele din DealerShip-ul premium, pachetele de bani in joc și restul produselor pot fi achiziționate cu reduceri de până la 50%. Verificați lista de produse de mai jos. Reducerile sunt valabile până pe 31 Decembrie, ora 23:59.

Nu uitați de Gift-ul și Quest-ul din joc prin care puteți obține Gold. Mai multe detalii pe siteul RPG. Echipa B-Zone vă urează Crăciun fericit alături de cei dragi, multă sănătate și bucurie!

Ghidul de cumpărături

Pasul 1: Înregistrează-ți un cont pe site-ul https://shop.b-zone.ro sau autentifică-te dacă ai deja cont.
Pasul 2: Adaugă-ți fonduri în contul tău. Vezi tutorialele de încărcare cont aici.
Pasul 3: Transformă creditul în Gold, plasând comenzi de pe pagina Order
Pasul 4: Cumpără produsele dorite prin comanda [/shop] sau mergi la DealerShip [/buyvehicle]. 
Pasul 5: Bucură-te de achizițiile făcute!

Pentru orice nelămurire puteți solicita serviciul LiveSupport de pe siteul shop.b-zone.ro.

Reducerile de Crăciun

lista_reduceri.png

• 4

Bobo.png
Bobo.png
Bobo.png
Bobo.png
Pentru o eficienta sporita, va rog ca in PM-urile pe care mi le trimiteti sa precizati serverul pe care jucati. Multumesc!

#2 Bobo

Bobo

Los Santos God

• Founder
  • 7010 posts
  • 424 topics
  • Hobbies:Tennis, Trial biking, Drifting, Photo shooting, Film recording
  • Real name:Stefan
  • RPG1 Nickname:Bobo
  • RPG2 Nickname:Bobo
  • RPG3 Nickname:Bobo
  • RPG4 Nickname:Bobo
  • MIX Nickname:Bobo

Posted 19 December 2016 - 04:22 PM

header.png
Merry Christmas!
On the occasion of the winter holidays, all of the Shop products are benefitting of substantial discounts. The premium account packages, the premium vehicles from the Dealership, the ingame money packs and the other products can be purchased with discounts up to 50%. The discounts are available until 31st of December, 11:59 PM.

Don't forget about the Gift and the Quest from the game in which you can obtain Gold. More details on the RPG site. The B-Zone Team is wishing you a Merry Christmas next to your loved ones!

Shopping guide
Step 1: Register an account on the https://shop.b-zone.ro website or login if you already have an account.
Step 2: Add funds into your account. See the following tutorials about adding funds to the account here.
Step 3: Convert the credit in Gold by placing orders from the Order page.
Step 4: Buy the desired products with the [/shop] command or go to the DealerShip [/buyvehicle].
Step 5: Enjoy your new acquisitions!

For any misunderstandings you can use the LiveSupport service from the shop.b-zone.ro website.

Christmas discounts
lista_reduceri.png

• 1

Bobo.png
Bobo.png
Bobo.png
Bobo.png
Pentru o eficienta sporita, va rog ca in PM-urile pe care mi le trimiteti sa precizati serverul pe care jucati. Multumesc!

#3 Florian

Florian

Hola cumetre, te-ai pârlit, te coacem.

• RPG3 Hitmen Agency Leader

• 5497 posts
  • 658 topics

Posted 19 December 2016 - 04:26 PM

Mulțumim pentru reduceri. :)

Sărbători fericite.

• 0

LPiEcHZ.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Florian..png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorești să-ți achiziționezi ceva de pe clienți? Dă click pe imaginea de mai jos.

V7CELTA.png

„Vrea Dumnezeu să oprească răul, dar nu poate? Atunci nu este atotputernic. Poate Dumnezeu să oprească răul, dar nu vrea? Atunci el însuși este rău. Poate și vrea Dumnezeu să oprească răul? Atunci de ce mai există rău în lume? Nu poate și nu vrea Dumnezeu să oprească răul? Atunci de ce îl numim Dumnezeu?” - Epicur

#4 Pimp Boss Florance

Pimp Boss Florance

Je t'aime Viață❤

• RPG Southern Pimps Leader

• 1203 posts
  • 38 topics

Posted 19 December 2016 - 04:58 PM

Interesant,

la mulți ani pe 2017, vă urez un paște fericit și de asemenea un crăciun la fel de fericit alături de toți cei dragi!

• 0

You, me or nobody is gonna hit as hard as life

"When things got hard, you started looking for something to blame. Like a Big Shadow. Let     me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it...You've gotta hit as hard as life. It isn't about how hard you hit, it's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much can you take and keep moving forward? That's how winning is done.
If you know what you're worth, Go out and Get What Your Worth. But you gotta be willing to take the hits. And not pointing fingers saying you aren't where you wanna be because of him or her or anybody. Cowards do that and that aren't you. You're better than that."

*Alexandra, tananana, e forța mea, tananana, păi las' să audă lumea toată cea mai tare Indiancă*
            *Ea e viata mea, Indianca mea, Alexandra mea, e puterea mea*

M-am gândit să vă răspund la o întrebare pe care v-o puneţi de fiecare dată: Cât de bogat este Florance?

-Eu, sunt atât de bogat încât Raifaissen Bank Alexandria şi-a luat Sediu din "Prima casa" cu bani împrumutaţi de la mine.

-Eu, sunt atât de bogat încât Mos Crăciun e cuminte tot anul ca să primească cadou de la Florance.

-Eu, sunt atât de bogat că atunci când vin inundaţiile îi fac casa lui Gigi Becali.

-Eu, sunt atât de bogat încât, atunci când miliardarii joacă "Vaţea Ascunselea" la Saint Tropez, Abramovic îşi piteşte Yaht-ul după al meu.

#5 RAP

RAP

Advanced member

• Member
  • PipPip
  • 45 posts
  • 2 topics
  • Real name:Vasile

Posted 19 December 2016 - 05:02 PM

Interesant,

la mulți ani pe 2017, vă urez un paște fericit și de asemenea un crăciun la fel de fericit alături de toți cei dragi!

Care paste ba  nubule? Abia vine craciunu...

• 0

giphy.gif

There's nobody in the business strong enough to scare me.

giphy.gif

#6 Pimp Boss Florance

Pimp Boss Florance

Je t'aime Viață❤

• 1203 posts
  • 38 topics

Posted 19 December 2016 - 05:06 PM

@RAP, A fost o tentativă de glumă. Totuși, e de apreciat că m-ai informat...

• 0

"When things got hard, you started looking for something to blame. Like a Big Shadow. Let     me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it...You've gotta hit as hard as life. It isn't about how hard you hit, it's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much can you take and keep moving forward? That's how winning is done.
If you know what you're worth, Go out and Get What Your Worth. But you gotta be willing to take the hits. And not pointing fingers saying you aren't where you wanna be because of him or her or anybody. Cowards do that and that aren't you. You're better than that."

*Alexandra, tananana, e forța mea, tananana, păi las' să audă lumea toată cea mai tare Indiancă*

M-am gândit să vă răspund la o întrebare pe care v-o puneţi de fiecare dată: Cât de bogat este Florance?

-Eu, sunt atât de bogat încât Raifaissen Bank Alexandria şi-a luat Sediu din "Prima casa" cu bani împrumutaţi de la mine.

-Eu, sunt atât de bogat încât Mos Crăciun e cuminte tot anul ca să primească cadou de la Florance.

-Eu, sunt atât de bogat că atunci când vin inundaţiile îi fac casa lui Gigi Becali.

-Eu, sunt atât de bogat încât, atunci când miliardarii joacă "Vaţea Ascunselea" la Saint Tropez, Abramovic îşi piteşte Yaht-ul după al meu.

#7 RAP

RAP

Advanced member

• Member
  • PipPip
  • 45 posts
  • 2 topics
  • Real name:Vasile

Posted 19 December 2016 - 05:07 PM

@RAP, A fost o tentativă de glumă. Totuși, e de apreciat că m-ai informat...

Ba aplic in sp, ma accepti?

• 0

giphy.gif

There's nobody in the business strong enough to scare me.

giphy.gif

#8 Pimp Boss Florance

Pimp Boss Florance

Je t'aime Viață❤

• 1203 posts
  • 38 topics

Posted 19 December 2016 - 05:13 PM

@RAP, Nu mai spama pe aici că nu vreau să mai postez, nu discut așa ceva!

• 0

#9 L U C A Z

L U C A Z

Cука, ни хуя 

• Donator
  • 693 posts
  • 12 topics
  • Hobbies:Judo, CERN and KravMaga
  • Real name:Lucas Al Thani
  • RPG2 Nickname:LucazOwn
  • RPG3 Nickname:Lucaz.BELEAUA

Posted 19 December 2016 - 05:22 PM

Multumim mult Bobo pentru reduceri!

• 0

TRAG PE NAS PANA MOR, PARCA SUNT ASPIRATOR
lfdJ12F.png

76561198284857261.png
76561197995256775.png

#10 CBN Varane

CBN Varane

✪✪ Varane. ✪✪

• Donator

• 5053 posts
  • 59 topics
  • Hobbies:B-Zone RPG 3.
  • Real name:Aymen Bouguerra
  • RPG3 Nickname:Varane.

Posted 19 December 2016 - 05:26 PM

Thanks Bobo for posting it , waiting for English ersion.

• 1

nFGQOqA.jpg

EjxRAbz.gif

#11 OG Catalin

OG Catalin

Advanced member

• Member
  • PipPip
  • 35 posts
  • 1 topics

Posted 19 December 2016 - 05:41 PM

Multumim.

• 0

#12 Axiz02

Axiz02

I'm addicted

• Member
  • PipPipPipPipPip
  • 251 posts
  • 47 topics

Posted 19 December 2016 - 06:03 PM

Mulțumim, chiar voi achiziționa un cont premium. Sărbători fericite tuturor!

• 0

#13 Daffyy

Daffyy

Soldat în haine civile, a servit cu onoare peste 10.000 de zile.

• Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2215 posts
  • 21 topics
  • Real name:Marian
  • RPG1 Nickname:Daffy.

Posted 19 December 2016 - 10:19 PM

Frumos, mulțumim pentru reduceri!
  • 0

#14 Zenod ZEW

Zenod ZEW

Undefeated

• Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 909 posts
  • 28 topics
  • Hobbies:Avispa Rifa
  • Real name:Mihai
  • RPG1 Nickname:Zenod
  • RPG2 Nickname:Zenod
  • RPG3 Nickname:Zenod
  • RPG4 Nickname:Zenod
  • MIX Nickname:ZenodZEW

Posted 19 December 2016 - 11:59 PM

Saru' mana sa fie primit. Sarbatori fericite! :)  

• 0
Crezi ca stii ceva, ai pareri, 
Noi suntem generatia cu super puteri. 
Crezi ca stii ceva, ai sfaturi, 
Atunci afla ca ne induci numai cacaturi.

qlXqCU6.png

wHb4wdhg.png

Copyright © by Zenod| Last Update: 17.03.2017 - 17:25

#15 DaNNy VODA

DaNNy VODA

Wannabe admin

• Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 418 posts
  • 26 topics
  • Hobbies:CS:GO | SA:MP | Minecraft
  • Real name:Daniel
  • RPG1 Nickname:DaNNy.
  • RPG4 Nickname:Danny.
  • MIX Nickname:DaNNy.

Posted 20 December 2016 - 10:40 AM

Mulțumim Bobo, sărbători fericite !

• 0
                                                            RPG1 Principal Account:
             DaNNy. | Level: 69 | Faction: National Guard | Rank: Major(5) | Referral: 921254
           <<Posted Image>>
                 <<My factions>>
Spoiler

Posted Image
                                                       Posted Image
                                                                                                                                                        Helper Nivel 1 - 24.12.2016-24.02.2017
                                                                                                                                             Helper Nivel 2 - 24.02.2017-xx.xx.xxxx Posted Image

#16 DutchMan aka DumikComar

DutchMan aka DumikComar

Donator - 240€ donați

• Donator
  • 2251 posts
  • 255 topics
  • Hobbies:Photo shooting, Photo and Video editing;
  • Real name:Dumitru
  • RPG1 Nickname:DumikComar

Posted 23 December 2016 - 09:09 PM

Comanzi gold pe shop.b-zone.ro? Poți primi bani în joc BONUS - GRATUIT!

https://forum.b-zone...te-bani-in-joc/

aisypJ2.png?1

Edited by DutchMan, 23 December 2016 - 09:13 PM.

• 0

GoldMoneyBanner158x72.png

Vrei să investești dar nu știi în ce? Cumpără aur și dubleazăți banii într-un an!

Cumpără 0.1 Grame de Aur cu doar 4$ și primește încă 0.1g cadou de la mine, detalii in PM.

P.S: Chiar dacă nu investiți, dacă vă faceți un cont pe website veți primi ceva aur gratuit.

728x90-3.png

Câștigați gratuit BitCoin la fiecare oră! - Win Free Bitcoins every hour! 

Am făcut $20 într-o zi!

Tjbm1Lf.png

#17 bLooDy

bLooDy

Take away my internet

• Member
  • PipPipPipPip
  • 146 posts
  • 4 topics

Posted 24 December 2016 - 08:27 AM

multumim bobica
  • 0

#18 RW Waldo

RW Waldo

EX admin RPG2

• Member
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1062 posts
  • 42 topics
  • Real name:Alex
  • RPG2 Nickname:Waldo

Posted 24 December 2016 - 11:41 PM

Mulțumim pentru reduceri! :D
  • 0

Waldo.png

Anew1Yj.png

DgNS1hh.png

5tEEO4P.jpg

Factiuni: 

Spoiler

Vrei sa cumperi ceva de pe shop.b-zone.ro? Acceseaza acest link si cumpara in siguranta.

http://shop.b-zone.ro/aff.php?aff=3089

Refferal id: 224240

#19 AsK Official

AsK Official

★ Very Important Person ★

• Donator
  • 1237 posts
  • 27 topics
  • Hobbies:Femei
  • RPG3 Nickname:AsK

Posted 26 December 2016 - 01:37 PM

Multumim ! :)

• 0

Doresti sa îti creezi un cont pe RPG3.B-ZONE.RO ? În momentul în care tutorialul te va întreba daca ai fost adus de cineva pe server, apasa "YES" si introdu acest cod:15544

VDobxyZ.png

hHff7jR.png

Bgy76jB.png

dB6LDGb.png

#20 rimz

rimz

Newbie

• New Member
  • Pip
  • 4 posts
  • 1 topics
  • Real name:Vlad

Posted 27 December 2016 - 08:13 PM

Multumim.

• 0

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

Also tagged with one or more of these keywords: christmas, discounts, rpg, reduceri, craciun, quest, gift