Jump to content

Cerere - CapitanulBURCI - Avatar


Ionut rup turful
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: CapitanulBURCI

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Avatar.

Link către ultima cerere făcută (obligatoriu): Este prima cerere facuta de mine.

Imagine (obligatoriu pentru semnatura):

Tema (In caz ca nu exista o imagine): Masini.

Text: CapitanulBURCI RPG2.

Dimensiuni:Nu prea le am, dimensiunea potrivita pentru un avatar pe forum, in orice caz, nu prea mica, sa fie cat se poate de mare si sa incapa.

Alte precizari: Daca se poate cateva efecte speciale la scris, astept cateva creatii, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

8GGfWRd.jpg4rczsC9.jpg2hc0pxv.jpgJbdcRdH.jpg

Folosesc doar dimensiunea 150x250 şi nu înţeleg cu textul.
Nu cred vrei -ţi arunc un amărât de text şi după nu o fie drăguţ citesc " nu-mi place textul " sau " textul este urât ".
Înţelegi ce vreau zic. Ţi-am adăugat un text secundar. Poate îţi face ceva cu ochiul.

http://imgur.com/a/c4KGU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.