Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Windows 7 - Problema SA:MP


 Share

Recommended Posts

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Cand deschid sa:mp-ul sa intru pe un server, sau gta-ul, dau dublu-click si nu se intampla nimic, doar apare ca se incarca o secunda si gata.

De cat timp aveti problema respectiva ?: De azi, de cand le-am instalat.

Sistem de operare ?: Windows 7 Ultimate x32 (pentium 4, 1.5 gb ram daca este nevoie)

Screenshot/Video: nu este nevoie
Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: Am pus un crack nou, am pus la properties sa mearga pe windows 98/me, run as administrator dar nimic, iar update la placa video nu pot face deoarece cand deschid device manager-ul imi da o eroare cu MMC.. daca stiti cum sa fac update la placa video sa imi spune-ti.

Edited by Dark068
Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2017 at 1:28 PM, XxX DeviL XxX said:

pentium 4 in 2k17 ?! :))

 

 

 

 

La ce sa dai bani pe un i5, i3, alea alea... daca te stradui bagi si Windows 10 pe Pentium 4...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, lexutzu said:

 

La ce sa dai bani pe un i5, i3, alea alea... daca te stradui bagi si Windows 10 pe Pentium 4...

nu neaparat ..

acum poti gasi pe net un intel core 2 quad q8200 la 80 de lei .

un sistem complet SH cu acest procesor + 4 GB RAM costa 500 lei . 

daca te chinui putin poti sa rulezi si GTA 5 , gen 30-40 fps low . ;)

Edited by XxX DeviL XxX
Link to comment
Share on other sites

  • Ocaust locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.