Jump to content

Windows 10 - problema internet


 Share

Recommended Posts

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Mi-am instalat aseara windows 10, cand intru pe samp mi se deconecteaza de la net dupa cateva minute.

De cat timp aveti problema respectiva ?: o zi.

Sistem de operare ?: Windows 10.

Screenshot/Video: Nu cred ca e nevoie...
Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: https://support.microsoft.com/ro-ro/help/10741/windows-10-fix-network-connection-issues

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/21/2017 at 0:41 PM, TomitaRPG2 said:

Ce problema ai (detalii clare, nu "uitati in screenshot/video)?: Mi-am instalat aseara windows 10, cand intru pe samp mi se deconecteaza de la net dupa cateva minute.

De cat timp aveti problema respectiva ?: o zi.

Sistem de operare ?: Windows 10.

Screenshot/Video: Nu cred ca e nevoie...
Link catre posibilele rezolvari pe care le-ai incercat pe Google si nu au mers dintr-un motiv sau altul: https://support.microsoft.com/ro-ro/help/10741/windows-10-fix-network-connection-issues

 

 

Iti face asa si pe alte jocuri?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, TomitaRPG2 said:

A inceput sa imi faca si pe csgo ieri si aseara nu ma mai lasa sa ma conectez deloc, am dat uninstall la driver si tot ninic...

 

Ti-ai bagat recent internet de la o firma anume? Ai umblat cumva pe la cabluri?

 

Sau problema a aparut dupa ce ai instalat w 10? daca da, probabil e de la drivere, dar w10 e inteligent si ar trebui sa instaleze tot singur

 

Iti propun cateva chestii, da-i update la driver sa-l faci la zi sau cauti tu altu pe net, sau reinstalezi w

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ocaust said:

 

Ti-ai bagat recent internet de la o firma anume? Ai umblat cumva pe la cabluri?

 

Sau problema a aparut dupa ce ai instalat w 10? daca da, probabil e de la drivere, dar w10 e inteligent si ar trebui sa instaleze tot singur

 

Iti propun cateva chestii, da-i update la driver sa-l faci la zi sau cauti tu altu pe net, sau reinstalezi w.

Inainte sa reinstalez w10 nu ma mai lasa sa ma conectez la net. (treaba cu cablurile, doar pe w10 am avut problema, pe alt laptop si pc si + telefoane nu am avut probleme).

Si am mai cautat pe net un soft si anume: MiniToolBox, momentan nu-mi mai pica netul, sa vedem pe parcurs daca o fi asa.

Imi pare rau pentru new topic aiurea, pe moment chiar nu am stiut ce sa fac.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, TomitaRPG2 said:

Inainte sa reinstalez w10 nu ma mai lasa sa ma conectez la net. (treaba cu cablurile, doar pe w10 am avut problema, pe alt laptop si pc si + telefoane nu am avut probleme).

Si am mai cautat pe net un soft si anume: MiniToolBox, momentan nu-mi mai pica netul, sa vedem pe parcurs daca o fi asa.

Imi pare rau pentru new topic aiurea, pe moment chiar nu am stiut ce sa fac.

 

Nu este problema, momentan o sa dau closed daca ti s-a rezolvat problema

Link to comment
Share on other sites

  • Ocaust locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.