Jump to content

[Portofoliu] Gabi LeL


Gabi LeL
 Share

Recommended Posts

EUUU.png.1e4bef9d9ad28f8a270385425aa789a2.png.8125d18cda1fa5b6e874176678bb856e.png asta nu-i imaginea mea cu fostul meu blur? doar ca i-ai pus tu textnatura1.png.adbf003f8950db7cc6595b40cabdbf30.png, anyway ai grija la redimensionare (tine SHIFT + ALT cand redimensionezi) cat si la text se vede ca mai ai mult de lucrat. Aplica si tu un blur nu le mai lasa asa. KW ce pot spune.

Edited by uS Adrian
Link to comment
Share on other sites

Ca incepator e ok, insa tina apasat (SHIFT + ALT si trage de colt pentru a redimensiona), dupa cum a spus si Adrian mai sus. Textul nu-l mai fa asa mare. 

Ca la inceput ai mult de lucru, dar daca iti vei da interesul vei progresa mai mult, kw!

Link to comment
Share on other sites

Slabute. Redimensionarea e aiurea la aproape fiecare avatar, cat despre efecte.. Nu stiu ce sa zic. Iti sugerez mai intai sa urmaresti tutoriale despre efecte, apoi sa treci la text. Banuiesc ca avatarul tau actual e facut dupa un tutorial, se vede asta. Succes cu urmatoarele creatii :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.