Jump to content

90% dintre jucătorii B-Zone


South Afrojack
 Share

Recommended Posts

17 minutes ago, AFROJACK S4F said:

Sa fie clar, cei care știu sa guste gluma asta fac parte din aia 10%, cine face hate aiurea probabil se simte. 

 

sau poate chiar e un meme slab? nu stiu ce gluma trebuia sa gust dar aici nu e cu siguranta 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AFROJACK S4F said:

Te simți? Ma refeream la altcineva.

Nu e nimeni prost, nu e nimeni brainless, nu se simte nimeni... Pur si simplu gluma ta a fost foarte slaba. Astept postarile tale viitoare. Peace!

Link to comment
Share on other sites

Just now, woodstar said:

 

=)) 

 

"cei care stiu sa guste gluma" eu asta incerc sa-ti spun, ca nu gasesc ce gluma ar trebui "gustata". daca nu mi se pare un meme bun inseamna ca ma simt sau cum?

Ești mult mai deștept decât credeam. *sarcasm* Uita-te la primele comentarii, eu nu am înjurat pe nimeni in meme-ul asta, cine a vrut sa râdă, a râs. Dar nu accept “iei dic”, asta înseamnă ca s-a simțit el ca fiind prost, si nu-l contrazic.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AFROJACK S4F said:

Ești mult mai deștept decât credeam. *sarcasm* Uita-te la primele comentarii, eu nu am înjurat pe nimeni in meme-ul asta, cine a vrut sa râdă, a râs. Dar nu accept “iei dic”, asta înseamnă ca s-a simțit el ca fiind prost, si nu-l contrazic.

 

am zis eu ca ai injurat pe cineva? :)) nu stau sa citesc comentarii, ti-am spus ca e un meme slab si m-ai intrebat daca ma simt, si ti-am raspuns. daca voiai intr-adevar sa fii sarcastic, nu trebuie sa mentionezi lucrul asta, dar esti mai preocupat sa te iei de cei care nu ti-au apreciat meme-ul :)) 

Link to comment
Share on other sites

E chiar bun.Bravo=D>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.