Jump to content

Host-ul B-Zone


Dyablox
 Share

Recommended Posts

Just now, HG iTzRazvan'HealHack said:

Nu-i mare filozofie sa te prinzi. :)

Asa zici tu, dar eu am aratat acest meme inainte sa-l postez, si putini s-au prins :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TLG Lewoo said:

Mă tu chiar n-ai ce face altceva în viața ta tristă în afară de a comenta acid peste tot unde ai ocazia?

de ce nu definesti termenul de "raw joke" si o dai cotita cu mine? oricat de inteligent ai incerca tu sa pari pe aici in ochii mei tot un babalau ramai

Link to comment
Share on other sites

N-am folosit "raw joke" dupa un termen anume, ci doar am zis in engleza gluma seaca/"cruda".

Haide sa incheiem discutia, chiar n-am chef sa-mi stric dispozitia pe o discutie asa nesemnificativa.

Daca esti in cautare de cearta, cauta in continuare, caci eu n-am de gand nici sa ma cert doar pentru ca tu asta cauti ;)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Elon Musk said:

defineste raw joke

 

cat despre "meme" am ras atat de tare incat era sa-mi cada iphone X-ul din mana direct peste macbook

Dacă tu prin "iPhone X" te referi la Nokia 1500 iar prin "Mac Book" te referi la o carte de la bibliotecă, ne bucurăm că ai râs.

ON: Bun meme, felicitări!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, clanin3 said:

Dacă tu prin "iPhone X" te referi la Nokia 1500 iar prin "Mac Book" te referi la o carte de la bibliotecă, ne bucurăm că ai râs.

ON: Bun meme, felicitări!

ce te face sa crezi ca nu as detine un iphone si un macbook? daca tu nu iti permiti nu inseamna ca sunt in aceeasi situatie si eu :))

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Elon Musk said:

ce te face sa crezi ca nu as detine un iphone si un macbook? daca tu nu iti permiti nu inseamna ca sunt in aceeasi situatie si eu :))

Comportamentul tau te dă de gol, iar legat de "nu îți permiti", mă bucur că-mi faci un compliment ca acesta. Venind de la cineva care și-a pus user title-ul de pe forum "B-GAG POLICE", nu pot să o iau ca pe o jignire. Apropo, secțiunea este dedicată jucătorilor de SA:MP, nu unor "hateri eșuați". Baftă (că ai nevoie)!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, clanin3 said:

Comportamentul tau te dă de gol, iar legat de "nu îți permiti", mă bucur că-mi faci un compliment ca acesta. Venind de la cineva care și-a pus user title-ul de pe forum "B-GAG POLICE", nu pot să o iau ca pe o jignire. Apropo, secțiunea este dedicată jucătorilor de SA:MP, nu unor "hateri eșuați". Baftă (că ai nevoie)!

Eu ma bucur cand mai rasare cate unu ca tine si se ataca, merci ca existi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.