Jump to content

Unban-ul lui Botys.


StefanshiAtAt RPG2
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Botys Ghytza said:

am mai fost menționat aici, i-am răspuns pentru că mna, e meme cu mine, nu-i reușit dar măcar să apreciem gestul... :)) 

Asta e, mai bine iti spuneai opinia, cat de rea ar fi fost pentru ca si deoarece nu sunt suparacios ca alti mucosi carora daca le spui ca are memeul prost se dezaboneaza, dau doar dislike la videourile tale si cometarii de hate. Asa dar si prin urmare, vreau adevarul si numai adevarul. Stiu deja ca memeul e oribil, dar vreau sa vad ca iti pasa si de continutul pe care il postez despre tine, nu doar ca am postat ceva despre tine. Am mai multe idei despre memeuri despre tine?, dar vad ca nu da prea bine.

Edited by StefanshiAtAt RPG2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, AnxietyTBH said:

Un YouTuber, daca nu gresesc e cioara, cu 2-3 mii abonati, care face niste videoclipuri CANCER.

Frate, ce ai tu cu botys, invidiosule? El nu e cioara si videoclipurile lui sunt foarte interesante. Pun pariu ca daca ai face tu youtube n-ai avea niciun abonat. De ce te iei tu de el daca nici macar nu-l cunosti? Si ce face el "cancer", cum ai spune tu? El face in general samp( ceea ce cred ca te joci si tu), face cs go, fifa, etc. Pe multe le joaca pe liveuri, dar daca te-ai uita, ai intelege ca isi face treaba bine!

Nu fac comentariu in sens rau, dar eu iti zic ca nu e chiar asa cum il vezi tu.

Edited by StefanshiAtAt RPG2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Frate, ce ai tu cu botys, invidiosule? El nu e cioara si videoclipurile lui sunt foarte interesante. Pun pariu ca daca ai face tu youtube n-ai avea niciun abonat. De ce te iei tu de el daca nici macar nu-l cunosti? Si ce face el "cancer", cum ai spune tu? El face in general samp( ceea ce cred ca te joci si tu), face cs go, fifa, etc. Pe multe le joaca pe liveuri, dar daca te-ai uita, ai intelege ca isi face treaba bine!

Nu fac comentariu in sens rau, dar eu iti zic ca nu e chiar asa cum il vezi tu.

Cati ani ai ma, plodule? Daca in 2018 samp e interesant, esti foarte prost. Cs go, fifa si ce se mai joaca el e CACAT! CACAT!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AnxietyTBH said:

Cati ani ai ma, plodule? Daca in 2018 samp e interesant, esti foarte prost. Cs go, fifa si ce se mai joaca el e CACAT! CACAT!

Intr-adevar, samp-ul este un joc vechi dar sa stii ca nu conteaza jocul, conteaza cum il joci. Eu am cu cine sa stau pe samp si m-am imprietenit cu unii chiar si in viata reala, dar cum tu poate nu stii ce e aia sociabilitate si stai toata ziua "spec" mai rau ca adminii pe un player sa vezi daca ai motiv de post, nu ai cum sa iti faci prieteni. Nu spun ca nu este un joc vechi, dar ce e vechi, nu e neaparat si prost. Si daca tie nu-ti place ceva, nu trebuie sa te uiti si sa dai dislike sau sa il demoralizezi pe youtuberul respectiv. A da, daca te intereseaza varsta mea, sa stii ca am 14 ani fara nicio rusine. Mult succes in tot ce faci.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Intr-adevar, samp-ul este un joc vechi dar sa stii ca nu conteaza jocul, conteaza cum il joci. Eu am cu cine sa stau pe samp si m-am imprietenit cu unii chiar si in viata reala, dar cum tu poate nu stii ce e aia sociabilitate si stai toata ziua "spec" mai rau ca adminii pe un player sa vezi daca ai motiv de post, nu ai cum sa iti faci prieteni. Nu spun ca nu este un joc vechi, dar ce e vechi, nu e neaparat si prost. Si daca tie nu-ti place ceva, nu trebuie sa te uiti si sa dai dislike sau sa il demoralizezi pe youtuberul respectiv. A da, daca te intereseaza varsta mea, sa stii ca am 14 ani fara nicio rusine. Mult succes in tot ce faci.

Da-te-n mortii tai de distrus. De unde stii tu ca eu inca joc samp? Plodule.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, AnxietyTBH said:

Da-te-n mortii tai de distrus. De unde stii tu ca eu inca joc samp? Plodule.

Vad ca vocabularul tau este format doar dintr-un limbaj vulgar. Tu cat crezi ca ma intereseaza daca mai joci sau nu samp? Tot cred ca ai primit o multime de posturi datorita limbajului tau demn de mila, iar tu la randul tau ai stat pe modul "spectate" sa le gasesti un motiv pentru ai reclama. Nu prea cred ca gandesti inainte sa spui ceva. In orice caz, eu termin de discutat cu tine,deoarece la fiecare propozitie trebuie sa injuri tu... Mult succes in continuare!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Frate, ce ai tu cu botys, invidiosule? El nu e cioara si videoclipurile lui sunt foarte interesante. Pun pariu ca daca ai face tu youtube n-ai avea niciun abonat. De ce te iei tu de el daca nici macar nu-l cunosti? Si ce face el "cancer", cum ai spune tu? El face in general samp( ceea ce cred ca te joci si tu), face cs go, fifa, etc. Pe multe le joaca pe liveuri, dar daca te-ai uita, ai intelege ca isi face treaba bine!

Nu fac comentariu in sens rau, dar eu iti zic ca nu e chiar asa cum il vezi tu.

pun pariu ca daca te-ar pune botys asta sa il lingi la cur dupa ce se caca ai face-o fara ezitare

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Intr-adevar, samp-ul este un joc vechi dar sa stii ca nu conteaza jocul, conteaza cum il joci.

Cu replica asta am cazut de pe scaun.

 

1 hour ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

nu trebuie sa te uiti si sa dai dislike

Atunci hai sa facem petitie la youtube sa scoata acel buton.

1 hour ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

sau sa il demoralizezi pe youtuberul respectiv.

Nu cred ca un strain pune la suflet vorbele altui strain.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Elon Musk said:

pun pariu ca daca te-ar pune botys asta sa il lingi la cur dupa ce se caca ai face-o fara ezitare

Oare de ce se lasa lumea de b-zone? A da, din cauza voastra ma salbaticilor! Hai ma, tie ti-ar placea sa te faca cineva cioroi ma?! Vad ca nu prea gandesti, adica de ce sa fim asa de jalnici si sa ne injuram intre noi ma? De aceea multa lume se lasa de b-zone adica din cauza legumelor ca tine si ca multi altii. Voi numai sa injurati stiti ma?! Ati luat vreodata apararea unui prieten ma?! A, stai, la ce iti trebuie prieteni? Voua daca v-ar lua cineva apararea asa le-ati spune?" Hai ba, daca tot imi iei apararea, stergema si la cur ca nu strica." Stati in buncarul vostru acolo ca niste sechestrati si mai ganditi-va si voi la ce spuneti ca n-ar strica.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

A da, din cauza voastra ma salbaticilor!

Vai cat ce destept esti nici de cum lumea nu se lasa din cauza ca jocul asta are 15 ani.

8 minutes ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Ati luat vreodata apararea unui prieten ma?

Da

 

8 minutes ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

A, stai, la ce iti trebuie prieteni?

Pentru a nu ajunge obsedat de samp?

9 minutes ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Stati in buncarul vostru acolo ca niste sechestrati

Fuck am fost descoperit...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Oare de ce se lasa lumea de b-zone? A da, din cauza voastra ma salbaticilor! Hai ma, tie ti-ar placea sa te faca cineva cioroi ma?! Vad ca nu prea gandesti, adica de ce sa fim asa de jalnici si sa ne injuram intre noi ma? De aceea multa lume se lasa de b-zone adica din cauza legumelor ca tine si ca multi altii. Voi numai sa injurati stiti ma?! Ati luat vreodata apararea unui prieten ma?! A, stai, la ce iti trebuie prieteni? Voua daca v-ar lua cineva apararea asa le-ati spune?" Hai ba, daca tot imi iei apararea, stergema si la cur ca nu strica." Stati in buncarul vostru acolo ca niste sechestrati si mai ganditi-va si voi la ce spuneti ca n-ar strica.

o sa-mi planga p**a ca se lasa lumea de b-zone

totusi, botys stie ca tu esti prietenul lui? 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, StefanshiAtAt RPG2 said:

Am inteles, dar eu vorbeam mai mult de Musk asta....

 

nu il baga in seama pe anxiety, omul plange ca n-are prieteni dar sta sa-si bata joc de alti oameni pe internet. 

"cioara" asta de care spui tu, am observat, are mai mult bun simt ca tine.

btw, suntem in 2018, daca inca judeci o persoana dupa rasa meriti sa ramai singur toata viata ta :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Hawx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.