Jump to content

[Portofoliu] - m2U


bugfix
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, richter said:

Mie-mi pare a fi RIP stock-vector-web-site-template-with-a-ba\

 

Ti se pare cumetre. Dar e de la 0 facut. am psd. :D. ideea e inspirata de aici. daca doreste un designer .psd-ul il voi arata. L-am mai aratat si pe rivala. 

Edited by m2u
https://www.youtube.com/watch?v=XLp9dk5g-8I aici este video-ul ca dovada.
Link to comment
Share on other sites

Se vede ca lucrarea ta este identica cu cea pe care a lasat-o richter, numai ca ai schimat tu ceva la text pe acolo, fonturi, scris, tot. Nu mai incerca sa iti atribui lucrari daca nu sunt in totalitate ale tale, si cred ca e la fel si in cazor celorlalte headere.

Link to comment
Share on other sites

On 6/27/2018 at 8:10 AM, Rowyy said:

Se vede ca lucrarea ta este identica cu cea pe care a lasat-o richter, numai ca ai schimat tu ceva la text pe acolo, fonturi, scris, tot. Nu mai incerca sa iti atribui lucrari daca nu sunt in totalitate ale tale, si cred ca e la fel si in cazor celorlalte headere.

prietene se vede ca nu ai experienta.

modelul este copiat. fiecare particica imi apartine. eu facut totul de la 0. ma bucur ca seamana foarte mult pt ca asta era si ideea. 

fckoff and go away hater

On 6/27/2018 at 8:10 AM, Rowyy said:

Se vede ca lucrarea ta este identica cu cea pe care a lasat-o richter, numai ca ai schimat tu ceva la text pe acolo, fonturi, scris, tot. Nu mai incerca sa iti atribui lucrari daca nu sunt in totalitate ale tale, si cred ca e la fel si in cazor celorlalte headere.

ps: report pentru acuzatii nefondate. 

e ca si cum as face o lucrare dupa tutorial si tu ma acuzi de RIP. Nu stiu cine va bagat in sectiunea design dar sunteti paraleli complet astia haters. 

 

eu am facut fiecare particica. se vede la detalii, care sunt cele mai importante, diferenta dintre gm-ul de la bar-ul de mai sus ca cel al lui richter. dar ce sa stii tu. avatare si semnaturi. atat stii. 

Edited by m2u
Link to comment
Share on other sites

Aproape ca am ras, cum poti tu sa-mi zici ca n-am experienta si tu faci headere dupa tutoriale, dupa care ti le asumi, prefer sa inchid subiectul aici ca vad ca nu prea am cu cine

Edited by Rowyy
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, m2u said:

prietene se vede ca nu ai experienta.

modelul este copiat. fiecare particica imi apartine. eu facut totul de la 0. ma bucur ca seamana foarte mult pt ca asta era si ideea. 

fckoff and go away hater

ps: report pentru acuzatii nefondate. 

e ca si cum as face o lucrare dupa tutorial si tu ma acuzi de RIP. Nu stiu cine va bagat in sectiunea design dar sunteti paraleli complet astia haters. 

 

eu am facut fiecare particica. se vede la detalii, care sunt cele mai importante, diferenta dintre gm-ul de la bar-ul de mai sus ca cel al lui richter. dar ce sa stii tu. avatare si semnaturi. atat stii. 

Știi cine i-a băgat? Eu. Uite-mă aici. Cristina mă cheamă. 

Până înveți cum să ai un limbaj adecvat cu un moderator al acestui forum, acest portofoliu, o să stea închis, dragul meu.

Avatare, semnături, logo-uri, fiecare designer este ales pentru punctul lui forte.

Tind să-ți reamintesc să nu mai comentezi la alții, îți spun eu, nu le știi pe toate și cred că fiecare învață ceva nou pe fiecare zi.

Seară bună îți doresc!

Link to comment
Share on other sites

  • Cristina locked, locked and locked this topic
2 minutes ago, Jericho said:

cum zici tu. :)).

 

si pe langa faptul ca nu arata bine si nu sunt centrate anumite elemente, nu vad ce intelegi tu din "facut de la 0" cand la toate ai utilizat cate un element de pe net gen render sau stock.

Edited by richter
Link to comment
Share on other sites

atat de multe stii, incat tu zici ca am folosit rendere =))). se vede ce bine experimentat esti. ce centrare vrei copile? esti la fotbal unde esti :))?

ce am folosit eu se numesc forme geometrice facute cu pen tool si fractals decupate si asezate astfel incat sa dea o coloristica perfecta.

 

ce cred eu? eu cred ca ai venit sa iti dai cu experienta ta mare si marile tale lucrari sunt :

eu  zic ca ai gresit persoana sa faci hatereala pe niste comentarii de 0. fara logica.

Pe langa asta, nu trebuie sa iti placa tie.. i-a placut celui caruia am facut-o. Eu sunt impacat cu ideea ca as fi putut uita niste detalii care bat la ochi. Dar tu zici acolo niste aberatii.

 

de la 0 ma refer ca eu am facut acele elemente :*.

 

Edited by Jericho
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jericho said:

atat de multe stii, incat tu zici ca am folosit rendere =))). se vede ce bine experimentat esti. ce centrare vrei copile? esti la fotbal unde esti :))?

ce am folosit eu se numesc forme geometrice facute cu pen tool si fractals decupate si asezate astfel incat sa dea o coloristica perfecta.

 

ce cred eu? eu cred ca ai venit sa iti dai cu experienta ta mare si marile tale lucrari sunt :

eu  zic ca ai gresit persoana sa faci hatereala pe niste comentarii de 0. fara logica.

Pe langa asta, nu trebuie sa iti placa tie.. i-a placut celui caruia am facut-o. Eu sunt impacat cu ideea ca as fi putut uita niste detalii care bat la ochi. Dar tu zici acolo niste aberatii.

 

de la 0 ma refer ca eu am facut acele elemente :*.

 

am presupus ca ai folosit rendere sau stockuri pentru ca nu te vad capabil sa reproduci stockurile

totusi daca nu ma pricep atat de bine, vreau sa vad si eu cum ai facut tu din pentool si fractals personajul din primele 3 avatare.

daca mintea ta te-a dus doar la "centrare = fotbal" e clar.

eu zic totusi as cauti pe google a centra, poate intelegi.

marile mele lucrari sunt : ?

am venit sa te aduc cu picioarele pe pamant, nu sa fac hatereala, daca tu nu esti capabil sa accepti adevarul, mai stiu eu un designer ca tine pe comunitate.

atunci de ce le postezi aici sa isi dea lumea cu parerea la ele daca nu te intereseaza parerile altora?

 

ai dat fail pana si cu emoticonul ala ":*"

Edited by richter
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Jericho said:

Ma intereseaza parerea. Dar tu esti un copil care face hate pe niste prostii. Hatereala de cand aplicasem unde aplicasem. 

iti repet, incerc sa te aduc cu picioarele pe pamant, dar nu se poate, din cate observ.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, richter said:

iti repet, incerc sa te aduc cu picioarele pe pamant, dar nu se poate, din cate observ.

nu ai cum sa ma aduci cu picioarele pe pamant. atata timp cat spui niste prostii. intelege asta. 

nu ai experienta necesara sa imi dai tu mie sfaturi. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Jericho said:

nu ai cum sa ma aduci cu picioarele pe pamant. atata timp cat spui niste prostii. intelege asta. 

nu ai experienta necesara sa imi dai tu mie sfaturi. 

adevarul este ca tu ai experienta necesara, faci rip, minti pe fata, cunosti termenii foarte bine, ce sa mai, cel mai mare designer

Link to comment
Share on other sites

Gata m-ai lamurit cu rip-ul. Bai. O sa iti dau report pt acuzatii nefondate. Deocamdata eu reusesc sa particip pe 99designs.com 0-ule. Dar sper sa fii dat afara pt asemenea comentarii din aceasta categorie

Edited by Jericho
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Jericho said:

Gata m-ai lamurit cu rip-ul. Bai. O sa iti dau report pt acuzatii nefondate. Deocamdata eu reusesc sa particip pe 99designs.com 0-ule. Dar sper sa fii dat afara pt asemenea comentarii din aceasta categorie

daca pe site-ul ala faci aceleasi mizerii ca si aici, e clar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.