Jump to content

AOTW #7


Cristina
 Share

Recommended Posts

1. Una dintre cele mai reusite din lista de avatare, imaginea in sine arata foarte bine, textul este bine lucrat cat si acele brush-uri puse la locul potrivit.

2. Destul de reusita, imi place stilul 3D folosit, nu stiu daca este de la imagine sau este pus de tine, singurul lucru care a stricat tot avatarul este textul.

v3 si v4 no comment.

E clar lucru ca v1 este cel mai muncit si reusit dintre toate, felicitari.

// v1

Link to comment
Share on other sites

Votez v2, deoarece imi plac foarte mult efectele si stock-ul, chiar daca textul nu ajuta prea mult.

Apreciez munca tuturor, dar si a celui de la v1 pentru ca a lucrat cel mai mult, imi par toate ok, dar cea mai reusita si pe gustul meu este v2.

Bafta.

Ok, multumesc.

Multumesc, la fel.

Link to comment
Share on other sites

Votez 1 deoarece mi se pare cea mai ok d.p.d.v. al compozitiei, avem si o culoare predominanta (verde neon), un logo integrat subtil de bine in lucrare, cat si un text integrat ok. Nu prea sunt fanul acelor border-uri in avatare, insa in aceasta tema se potriveste.

Cat despre celelalte lucrari, 3 si 4 mai au de lucrat la integrarea textului in lucrare. In legatura cu lucrarea 2, imi place compozitia si paleta de culori, insa lucrarea nr. 1 ma atrage mai mult.

 

Vot final: 1

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.