Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone Battle] Doru vs splashy


Rhino.
 Share

Recommended Posts

  • Numele meu : Doru
  • Numele celui provocat : @splashy
  • Tema luptei : Marvel
  • Dimensiuni ( maxima/ minima ): 150x250 si 400x200. Una dintre acestea.
  • Deadline time posting : Pana cand termina splashy. 
Edited by Doru
Link to comment
Share on other sites

1. Text bine pozitionat , blurul impecabil nu este nimic de reprosat la el , acele c4d puse pe fundal se potrivesc la tinta cu imaginea , imi place in special blurul . Felicitari .

2 . Ma dezgusta numai cand ma uit la ea , o lucrare asa de proasta ca semnatura nu am mai vazut. Nimic care sa iasa in evidenta imaginea .

//vot final v1

Link to comment
Share on other sites

1. Prea mult blur pentru mine, eu sunt la modul simplist si sharpen. In rest e ok lucrarea, imi place.

2. O lucrare care imi place cand vine vorba de tema, culoare, dar nu si la text. Puteai alege ceva mai bun, iar acel brush e meh, e ok.

Votez lucrarea a doua.

Noapte buna.

Ok, multumesc.

Multumesc, la fel.

Link to comment
Share on other sites

Votez V2

Prima lucrare:  Verdele acela nu își are locul acolo, căpitanul America mi se pare cam blurat. In rest, arată ok.

A doua lucrare: Nu îmi pasa daca a mai spus cineva ceea ce spun eu. Părere proprie. Fiind un personaj din benzile desenate, Spider Man, chiar se potrivește tema aceea cartoony. Textul ala nu arata bine, însă daca îl ignor, este decent.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, hazardy said:

1. Text bine pozitionat , blurul impecabil nu este nimic de reprosat la el , acele c4d puse pe fundal se potrivesc la tinta cu imaginea , imi place in special blurul . Felicitari .

2 . Ma dezgusta numai cand ma uit la ea , o lucrare asa de proasta ca semnatura nu am mai vazut. Nimic care sa iasa in evidenta imaginea .

//vot final v1

 

Şi tu mai ştii mă photoshop? =))))))))))

 

V1 - ticule, ce ai cu blurul ăla aşa mizerabil? Text-ul cred că dacă o învăţam pe a bătrână să-l pună, tot îl punea mai bine şi nu aşa de sec şi fără valoare. Data viitoare poate o faci mai decentă, nu să mă doară ochii de la blurul ăla. Ai mai şi închis-o de a găsit-o boala. Trebuia să faci o trece şi tu, nu să-mi pui două culori, mai ales verdele când el de fapt ştim cu toţii că reprezintă AMERICA, care n-are verde pe drapel din câte ştim. 

 

V2 - trecea faină, e cam ce trebuie. Textul nu e aruncat. Tema ai ales-o bine. 

 

votez v2.

Link to comment
Share on other sites

Votez v2.

 

V1: Prea mult blur, care pe mine mă deranjează rău la ochi, iar după cum au spus şi ceilalţi, verdele ăla nu se potriveşte acolo...

Textul... putea fi prelucrat mai bine.

 

V2: Cam simplă, în comparaţie cu prima, dar cu gust, ca să zic aşa. Se potriveşte tema cu render-ul (sau ce o fi acolo).

Textul e acceptabil..

Link to comment
Share on other sites

  • Beyond locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.