Jump to content

Bug textura


dabro.pdf

Recommended Posts

Nick-ul tau: Sir.Dabro
Server: RPG1 (desi bug-ul asta e prezent pe toate serverele)
Descrierea bugului: Patrunderea prin textura unei cladiri de la Gift.
Screenshot(s): 


Cladirea exacta care prezinta problema (la zidul din spate):

9tvRcWx.png 
* Asta e facuta pe RPG3 pentru ca iesisem deja de pe 1 si mi-a venit ideea sa fac poza asta cand eram deja pe 3.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, North Dabro said:

Update:


In conditiile in care Gift-ul, respectiv Quest-ul vor fi inlaturare peste aproximativ doua zile, ma gandesc ca postarea asta nu mai are vreo relevanta (chiar daca e pusa aici de pe 20 septembrie). Deci, simtiti-va liberi sa o ascundeti / stergeti.

Adi007 si KillerFish au in maini doua proiecte foarte mari care ar trebui finalizate cat de curand, probabil din aceasta cauza nu s-au mai ocupat prea mult de bugurile minore in timpul acesta.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, AT NicFTW said:

Adi007 si KillerFish au in maini doua proiecte foarte mari care ar trebui finalizate cat de curand, probabil din aceasta cauza nu s-au mai ocupat prea mult de bugurile minore in timpul acesta.

Sunt conştient de asta şi recunosc că n-am gândit până la capăt înainte să fac postarea aia, în condițiile în care nu multă lume mai ştia de bug-ul ăla astfel încât să abuzeze jucătorii de el. Dar cum trecuseră deja 24h (deci ciu-ciu Edit şi ştergere de conținut) şi nici n-am posibilitatea de a-mi şterge sau ascunde postările de pe forum, a rămas aşa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.