Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema Website si forum


South loggeryS

Recommended Posts

Intrebarea / Nelămurirea / Ajutor: De cateva zile de cand am trecut inapoi la windows 7, aveam windows 10 inainte a inceput sa nu imi mai merga cum trebuie WebSite-ul si Forum imi apar erori legate de certificate 

am facut un video demontrativ despre asta.
Screenshot (în caz că este necesar):

Alte precizări: Pe langa ca apre nesecurizat nu mi se salveaza parolele si trebuie de fiecare data sa le bag dinnou @Bobo Nu inchideti post ca a mai fost postat caci nu sa rezolvat. data trecuta. Va rog sa raspundeti doar cei ce se pricep  Cine ma ajuta e recompensat de mine pe Rpg3. Pwp

 

Link to comment
Share on other sites

Salut, aveam si eu aceasta problema cand am trecut de pe Windows 8.1 pe 7. La mine era de la Chrome, mi-am instalat Opera si chiar si in ziua de astazi nu am nicio problema. (Aceasta schimbare am facut-o acum cateva luni bune).

 

Iti sugerez sa incerci si tu sa-ti instalezi Opera, daca nu incearca cu un alt browser, parerea mea.

Link to comment
Share on other sites

Da, asa e si la mine. Incearca ctrl+shift+r sau daca nu incearca sa resetezi browserul sau sa-l reinstalezi.

 

Sau, iti recomand sa folosesti Mozilla FireFox ori Safari.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.