Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] Cranien


Cranien
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, Raul119 said:

Nice

 

On 1/21/2019 at 9:13 PM, V86ulpea said:

foarte misto felicitari !

Înainte de toate, va dau doar un AV. Daca în comentariile viitoare nu vad argumente solide, de peste 5-10 cuvinte, aveți warn pentru post-hunt.

Link to comment
Share on other sites

Unele avatare au prea mult exposure ,unele sunt redimensionat rau ,textul este alb sau are doar un gradient cu un drop shadow,efecte nein ,la blur folosesti prea mult darken si cine drq mai face avatare miscatoare sau cu efecte dalea de scantei in 2k19? Oricum,este bine pentru inceput

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lian said:

Unele avatare au prea mult exposure ,unele sunt redimensionat rau ,textul este alb sau are doar un gradient cu un drop shadow,efecte nein ,la blur folosesti prea mult darken si cine drq mai face avatare miscatoare sau cu efecte dalea de scantei in 2k19? Oricum,este bine pentru inceput

1. Textul este alb simplu si cu drop shadow pe langa pentru ca asa e pe gustul meu, fiecare cu gustul lui, nu trebuie sa pun mult lucrurii pe el. Calitate, nu cantitate.

2. Ce are avatarele miscatoare in ''2k19'' ca nu am inteles?

3. La blur nici macar nu folosesc darken.

4. Nu este nevoie sa il umplu exagerat de mult, trebuie sa fie clean.

Edited by Cranien
Link to comment
Share on other sites

Ca și blur, ai unul destul de decent pentru un începător. Însă te sfătuiesc să lași porcăriile de gif-uri și să te axezi mai mult la prelucrarea textului că îți strică rău de tot lucrarea.

Mai bine lași o imagine fără text care e reușită decât să îi pui un text care nu este lucrat așa cum trebuie. Mai antrenează-te pe texte și îți zic eu că o să iasă treabă bună.

#keepworking

Link to comment
Share on other sites

  • Rhino. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.