Jump to content

Eroare


TLG Diamond.eXe

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am intrat azi pe samp dupa o pauza de 3 zile. Totul a mers bine, pana am dat un relog. Dupa acel relog a inceput sa-mi apara eroarea asta. Nu am adaugat nici un mod si nu am modificat fisierele jocului. Ce as putea face pentru a rezolva problema?
Screenshot (în caz că este necesar): click

Alte precizări Daca imi puteti da un raspuns repede va rog :)

Link to comment
Share on other sites

Salut@DiamantulSUPREM!

*Știu că se întâmplă uneori, Pentru a evita crashes, instalați un nou GTA: SA:

Link Pentru GTA San Andreas » Click Here. 

Link Pentru SA-MP » Click Here.

*După ce instalați modurile în joc. 

Install DLL-uri » Click Here.

Eroare vor fi fixate.

If You Think I Helped You? To Support Me Give Me a Reputation. ⬆️ I Hope It Works For You, Good Luck & Stay Safe.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, DiamantulSUPREM said:

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Am intrat azi pe samp dupa o pauza de 3 zile. Totul a mers bine, pana am dat un relog. Dupa acel relog a inceput sa-mi apara eroarea asta. Nu am adaugat nici un mod si nu am modificat fisierele jocului. Ce as putea face pentru a rezolva problema?
Screenshot (în caz că este necesar): click

Alte precizări Daca imi puteti da un raspuns repede va rog :)

Dezinstalezi jocul si samp-ul, restart la PC, stergi tot ce tine de Gta San Andreas inclusiv din My Documents, instalezi jocul pe o alta partitie a PC-ului si pui crack-ul.

Recomand versiunea Hoodlum a jocului.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.