Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Samp Addon si Crash la /skins.


RW .Moldoveanu

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Salutare! Am si eu o problema foarte mare, nush cum sa o rezolv. Deci uite, am instalat samp addon-ul asta si de acuma mi se pun jocurile in bara in felul urmator https://imgur.com/a/tKQPPhH da, am windows 7 si nu ar trebui, gen una peste ala era inainte. Vreau sa stiu cum sa scot chestia asta, sa dau delete la samp addon ca nu gasesc cum sa o fac. Si a DOUA intrebare,  primesc crash cand tastez /skin intr-un magazin/o casa. Stiu ca e de la moduri dar daca se pricepe careva si poate sa-mi zica si mie de la care... ca intru in modpack default si tot iau crash dupa fiecare 3 minute in joc... habar nu am ce sa-i mai fac.
Screenshot (în caz că este necesar): La priama am dat mai sus si la al doua nu e necesar.

Alte precizări: Va rog eu HELP ME !!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Si mie mi se intampla. Deci am Windows 10, si cand intru in meniuri precum : /maraton, /skins, /safebox, ori imi da crash, ori imi da freeze game-ul pentru cateva secunde.

Si eu am incercat cu gta default, dar la fel, chiar nu stiu care e solutia.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nasu' said:

Si mie mi se intampla. Deci am Windows 10, si cand intru in meniuri precum : /maraton, /skins, /safebox, ori imi da crash, ori imi da freeze game-ul pentru cateva secunde.

Si eu am incercat cu gta default, dar la fel, chiar nu stiu care e solutia.

AV - post inutil. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, St1m said:

Vreau sa stiu cum sa scot chestia asta, sa dau delete la samp addon ca nu gasesc cum sa o fac.

Doresti sa dezinstalezi SAMP Addon-ul? Ca nu inteleg. Daca da, atunci du-te in Control Panel -> Uninstall Programs ( sau ceva de genul ) -> SA-MP: Addon -> Click pe el -> Uninstall.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, DiamantulSUPREM said:

Faptul ca nu se suprapune in bara este normala la samp addon

Despre crash nu stiu ce sa zic, ai incercat sa mai stergi din moduri? Sau sa mai schimbi/reinstalezi windows-ul? Cel putin si eu am patit pana am reinstalat windows.

Ai primit raspunsul. 

JSDiabg.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.