Jump to content

[TUTORIAL] Cum sa-ti pui semnatura pe forum.


sKC

Recommended Posts

Am vazut ca mai este un tutorial pe forum cu exact aceeasi tematica, doar ca lucrurile sunt putin diferite intre platforme, avand in vedere ca cativa dintre cei carora le-am facut semnaturi m-au intrebat cum sa o puna, am decis sa fac un topic pentru chestia asta.

 

1. Mergem la numele nostru, apasam pe acea sageata si apasam pe "Account Settings"

 

 

Qag9Tt8.png

 

2. Dupa ce am intrat la Account Settings, ni se va deschide o pagina cu mai multe setari ale contului, noi avem treaba cu Signature, cu restul nu avem treaba.

 

7nd3Ai0.png 

 

3. Perfect, dupa ce am apasat pe Signature, ni se va deschide o pagina cu un loc unde sa ne punem semnatura, pentru a pune imagini, cel mai indicat ar fi sa le puneti pe imgur, iar apoi sa le trageti in casuta aceea pentru semnatura, dupa ce v-ati pus imaginea / citatul / sau mai stiu eu ce, apasati butonul Save pentru ca semnatura sa se salveze.

 

F0DSCEW.png 

 

Sper ca v-a fost de ajutor acest tutorial, toate cele bune!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • D a n n pinned and locked this topic
  • D a n n changed the title to [TUTORIAL] Cum sa-ti pui semnatura pe forum.
  • BIS aka OldNab unpinned this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.