Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[BUG] Rob Solo


GroWy

Recommended Posts

Nick-ul tau: Karmahal
Server: RPG2
Descrierea bugului: Am încercat să dau un rob solo, însă când intram în checkpoint nu se întâmpla nimic. Nu știu ce problemă ar putea fi, deoarece doar aseară mi s-a întâmplat, am mai dat 2 rob-uri solo și a mers pot spune fără probleme.
Screenshot(s):

 

 

Rog pe @Kelton să îmi inapoieze cele 20 puncte de rob pierdute dacă nu supăr pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, GroWy said:

Nick-ul tau: Karmahal
Server: RPG2
Descrierea bugului: Am încercat să dau un rob solo, însă când intram în checkpoint nu se întâmpla nimic. Nu știu ce problemă ar putea fi, deoarece doar aseară mi s-a întâmplat, am mai dat 2 rob-uri solo și a mers pot spune fără probleme.
Screenshot(s):

 

 

Rog pe @Kelton să îmi inapoieze cele 20 puncte de rob pierdute dacă nu supăr pe nimeni.

Scrie /cpdebug cand patesti chestia asta (spune-le si prietenilor daca vrei) si fa ss la mesajul care iti apare in urma tastarii comenzii, dupa care posteaza din nou topicul.

Stiu de existenta acestui bug, dar e ca si cum as cauta acul in carul cu fan, de asta am nevoie de la voi cand intampinati problema de aceste informatii afisate de /cpdebug sa stiu de unde incep.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.