Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Aţi rămas vreodată corijenţi?


BIS aka OldNab
 Share

Aţi rămas vreodată corijenţi?  

90 members have voted

  1. 1. Aţi rămas vreodată corijenţi? (sondaj)

    • Da
      24
    • Nu
      66


Recommended Posts

Sunt in niste clase mici, ar fi chiar foarte aiurea si as fi super 'prost' daca as ramane in clasele astea corijent, sunt clase mici, nu te stresraza super mult.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha

Vechea mea problema la școala 

Acest topic mi-a adus multe amintiri

Cât timp toți colegii mei de liceu încercau sa scoată note la școala eu mereu preferam sa fac altceva sau sa chiulesc de la ore, pana când ma trezeam cu telefoane de la toți profesorii ca am nevoie urgent de note ca altfel rămân corigent.

Ca norocul reușeam mereu sa trag de mine pe final de an ca sa nu rămân cu probleme.

Chiar dacă nu am avut cele mai bune decizii fata de școala acum 2-3 ani

sunt fericit ca totuși a ieșit așa deoarece m-au învățat și lucrurile astea câte ceva.

Edited by MorarDavid
Link to comment
Share on other sites

Da, am fost corigent in clasa a 8a semestrul 1 la chimie deoarece ma certasem cu profesoara de chimie care imi era si Directoare a scolii pentru ca nu le spusesem alor mei sa vina la scoala cand ii chemase ea pentru ca deranjam orele. In semestrul al 2 lea am fost la pregatire si am trecut cu 8. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.