Jump to content

Bug Achievements


E D U

Recommended Posts

Nick-ul tau: NoONE
Server: RPG1
Descrierea bugului: Nu am primit achievement pentru efectuarea a minim 4.500 de contracte. Conform RPG > Faction Income, am efectuat 4506:  300 de pagini x 15 contracte per pagina= 4.500 contracte plus ce mai am pe pagina 301 pana la acest moment. Mentionez ca in aceasta perioada 11.10.2017- astazi, am fost in aceeasi factiune, asta se poate vedea si in istoricul meu de la factiuni. De asemenea, cred ca este bug si la achievement-urile pentru km parcursi. Cel putin la cel de pilot, am un elicopter la momentul prezent care doar el are 70.000 km si e cumparat de mine de la 0 km. De asemenea stiu sigur ca am vandut un altul inainte care avea minim 20.000 km, tot de mine facuti de la 0 plus cei 10.000 km pe care deja ii aveam de la fostul achievement. De asemenea, nu cred ca de cand s-au bagat achievement-urile, nu am facut minim 50.000 km, avand in vedere ca am jucat in toata aceasta perioada...
Screenshot(s): https://imgur.com/a/VnCcDQJ 

 

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.