Jump to content

[ARHIVAT]BUG la /race


eB MemphiS

Recommended Posts

Nick-ul tau: MemphiS
Server: RPG2
Descrierea bugului: Nu este chiar un bug dar este foarte ciudat ca tu sa ai un Hotring si doresti sa faci o cursa cu un Infernus si sa nu poti asta, sau sa zicem Premier vs Sultan pentru ca totusi e un top speed asemanator, iarasi daca ai un infernus din crate(la 0$) si vrei sa concurezi cu un infernus normal nu poti, ar fii super ok daca s-ar modifica asta, pe langa asta e bug la pusul checkpoint-ului. Ar fii bine sa fie putin modificat acest sistem.
Screenshot(s): https://imgur.com/a/snRDuvA

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic nu sunt buguri care să țină de server/script; nu sunt lucruri pe care să le considerăm buguri; nu am putut reproduce/găsi cauza acestui bug ca să-l putem repara.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.