Jump to content

DarkOrbit - Online Game


Dean
 Share

Recommended Posts

DarkOrbit este un joc galactic cu nave. Nu puteti folosit orice fel de Internet pentru a juca acest joc, dar stiu sigur ca merge la urmatoarele: Opera Internet, Internet Explore! In acest joc , iti alegi echipa,globul,(la inregistrare), strangi credite,uridium,etc , cumperi nave intri in clanuri , aveti chat online unde nu se face spam , jocul are la fiecare minut cel putin 90,000,0 de playeri, va asigur !, este un joc de strategy-e, interesant, distractiv, logic, si vreau sa va spun ca majoritatea playerilor au 20-21 chiar si 30 de playeri, am aflat de acest joc de la varul meu , acesta este intr`un clan si vreau sa va zic ca liderul lui este plecat in alta tara(la munca/serviciu desigur),cu propriul camion, acesta nu a mai intrat de o luna dar din fericire clanul are un sublider lafel ca toace celelalte, o sa va dati seama imediat de joc, cand o sa vedeti primele lucruri pe site.

Nu uitati, nu puteti juca decat daca folositi Opera Internet" sau Internet Explorer"!:)

DarkOrbit Here.

45596898989295639005.gif

Multa Bafta la acest joc online!:)

Edited by Dean
Link to comment
Share on other sites

Ai explicat super prost si o parte in alta limba.

"Fiecare player are cate 20,21,30 de playeri?" Aici ai zis-o frate. Poate te refereai la ani.

Jocul e frumos in sinea lui. Dar daca nu donezi cel putin 20 de euro nu faci nimic in jocul asta, + cu noile update-uri care sunt din ce in ce mai costisitoare trebuie sa platesti mult ca sa fii unul dintre "aia buni" . Il joc din cand in cand, server Great Britain , Level 14 , semi elite(14 lf3-uri, 5 iris , 3 flax , 6 lf2-uri , 10 15k uri engines , full extras).

Link to comment
Share on other sites

Ai explicat super prost si o parte in alta limba.

"Fiecare player are cate 20,21,30 de playeri?" Aici ai zis-o frate. Poate te refereai la ani.

Jocul e frumos in sinea lui. Dar daca nu donezi cel putin 20 de euro nu faci nimic in jocul asta, + cu noile update-uri care sunt din ce in ce mai costisitoare trebuie sa platesti mult ca sa fii unul dintre "aia buni" . Il joc din cand in cand, server Great Britain , Level 14 , semi elite(14 lf3-uri, 5 iris , 3 flax , 6 lf2-uri , 10 15k uri engines , full extras).

aha. eu sunt full elite :)

Goliath :D

ce companie esti?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.