Jump to content

[REZOLVAT]bug quest


furnica22
 Share

Recommended Posts

Nick-ul tau: Furnica22
Server: HostName: B-Zone RPG2|  rpg2.b-zone.ro:7777
Descrierea bugului:  Am facut orasele LS si SF, pe mapa de pe web imi arata punctele rosii in LV, care si LOGIC, ca mai am de facut LV, dar stelutele imi apar in SF.
UPDATE: am dat un refresh la website si mi s-a actualizat punctele rosii pe SF.
Normal SF a fost primul oras care l-am terminat, tot nu inteleg de ce s-a produs bugu ala.
Practic sunt nevoit sa fac SF de 2 ori, totusi nu ma supara nimic in privinta asta, intre timp fac si arms dealer plus ca le stiu deja locatiile, sper doar sa nu mai am probleme la refacerile viitoare a questului.

screenshots: https://imgur.com/a/YD8k2pc

Link to comment
Share on other sites

Nu prea ai cum să faci același oraș de două ori pentru că nu te va lăsa scriptrul.

Problema era, pe server, că erau inversate coordonatele din LV cu cele din SF, așadar pe /questhelp îți apărea numărul lor invers.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Problemele semnalate în acest topic sunt considerate buguri și vor fi rezolvate la următorul update sau au fost deja rezolvate.

Mulțumim pentru că raportezi problemele care au loc ca să oferim un joc mai plăcut tuturor.

 

O zi bună.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.