Iuly1234 Posted March 13, 2022 Share Posted March 13, 2022 Nick ul tău: IulyWnL Serverul: RPG2 Descrierea bugului: am terminat în seara asta questul, și mi a apărut claim la ultimele doua premii, unul din ele mai exact cel cu 200gold și 40 RP uri, și am dat claim si la ala fără sa mi dau seama ca îl mai luasem odata, practic, am primit premiul de doua ori, și as dori sa mi se scoată 200gold și 40RP uri din cont, sa nu iau ban pentru bug abuse. Screenshots: nu am făcut screenshot în momentul respectiv, dar nu făceam degeaba un ticket, sa consum și timpul meu, și timpul persoanei ce citește asta, nu avea sens. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Kelton Posted March 14, 2022 Share Posted March 14, 2022 E în regulă. Ai făcut bine că ai raportat. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.