Jump to content

Cerere - KOPPEN - Avatar


KOPPEN
 Share

Recommended Posts

  • Display Name: @ KOPPEN
  • Doresc (Avatar/Avatar Discord/Semnătură/Userbar/Logo/Cover Profil): Avatar
  • Imagine (obligatoriu pentru semnătură): -
  • Tema (Natură, fete, peisaje, apus, răsărit, mașini, vintage, b&w, abstract, texturi, animale, etc.): Imagini artistice (exemplu viu este avatarul meu prezent/la moment pe care-l am). Nu am preferinta in legatura cu asta, dar va rog orice inafara de fete, masini sau alte imagini obisnuite, mai pe scurt vreau ceva neobisnuit, (sper ca am fost inteles :D)!
  • Text(opțional): KOPPEN sau Koppen (cum considerati dvs. ca va arata bine in avatar, cu majuscule sau fara)
  • Dimensiuni (opțional): -
  • Alte precizări (opțional): Daca nu este greu si nu este o munca in plus pentru dvs., as dori daca puteti sa gasiti ceva in semn de "gif", daca nu imaginea atunci textul, daca nu textul atunci imaginea (asta daca se poate sa fie ceva "miscator" la mine in Avatar).
    Si pe langa asta, m-ati bucura foarte mult daca mi-ati lasa si varianta cu dimensiunea normala a gifului/imaginii curat fara text pentru a putea sa-l folosesc ca avatar pentru alte aplicatii precum discord, instagram s.a.m.d. Multumesc anticipat! ❤️
Edited by KOPPEN
Link to comment
Share on other sites

  • David. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.