Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bugs


K1LL3R43V3R
 Share

Recommended Posts

L-am scos, mi-am luat iar gta si tot primesc crash
Randu trecut mi-a mers cand ati bagat questu cu mirela
Mi-a mers si azi dupa ce l-ati bagat si l-am luat prima data ca am si facut un task
Am avut un task la "GYM"
Va puteti uita la log
Dupa ati dat iar restart la sv si nu-mi mai merge...
Ma duc dau pe y sa-mi dea task-urile si cand dau /mirela sa vad ce am sa stiu ca sa le fac iau crash....

Edited by K1LL3R43V3R
Link to comment
Share on other sites

Am avut task sa dau /refill fara sa stiu
Am folosit comanda ca am avut nevoie si dupa m-a lasat sa dau /mirela fara sa-mi dea crash
Am dat un relog si acum iar primesc crash cand folosesc comanda...
Eu nu am cum sa fac questu....
Daca tot primesc crash cand folosesc /mirela n-am cum sa stiu ce task-uri primesc...

Link to comment
Share on other sites

Vreau să văd și eu că primești crash de pe un joc curat, fără moduri. E normal să se plângă și alții, dar e posibil ca și acei alții care se plâng să aibă și ei la rândul lor moduri care interferează cu sistemul.

Eu nu primesc crash, Mushroom nu primește crash, o grămadă de admini, helperi, lideri  cât și jucători nu primesc crash. Asta de regulă duce cu gândul că cei care primesc crashuri au ceva moduri incompatibile cu sistemul.

Link to comment
Share on other sites

Posibil să fie de la tine ori de la windows (am pățit asta și a trebuit să îl reinstalez) sau ce mai poți face este să, ștergi tot San Andreas și din Documents și să îl bagi din nou, dar să îi schimbi partiția dacă ai avut jocul în același disk-local, pune-l într-un alt disk-local în care nu ai bagăt jocul deloc acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.