Jump to content

Radio B-Zone - NEWS & UPDATES


CBN Toriino
 Share

Recommended Posts

Version2.png

Radio.B-Zone.ro | NEWS & UPDATES

Aici vor fi postate toate update-urile aduse postului de radio.

In acest topic vor posta administratorii, respectiv Managerul de post

Edited by CBN Toriino
Link to comment
Share on other sites

Bg5.jpg

 

O noua platforma de dedicatii a fost lansata pentru dedicatiile! Acesta fiind Google Forms!

 

Platforma va fie in continuare acessata prin acest link: http://b-zone.ro/dedicatii

Si va arata asa:

 

Spoiler


image.png

 

 

 

 

Spoiler

Screenshot 2023-04-08 at 11.32.52.png

 

 


Pe Langa asta avem un nou logo si fundal official a postului de Radio

 

Spoiler

Background1.jpg



 

Spoiler

Background2.jpg


 

Spoiler

Version2.png

 

 

 

Spoiler

Version1.png

 

 

Va multumim ca ne sunteti alaturi!
Ascultare placuta!


Echipa Radio B-Zone

Edited by CBN Toriino
Link to comment
Share on other sites

image.png

 

Dragi ascultatori,

Din pacate, am fost anuntati de firma de hosting ca  platforma noastra de Radio B-Zone a avut un **outage** care a cauzat o pierde de date cat si probleme technice in hosting-ul/streaming-ul de radio in data de 11.04.2023.

 

De atunci pana acum eu fiind in vacanta, nu mi am dat seama de notificarea lor dar vorbind cu bobo astazi, am reusit sa reluam streaming-ul insa vom fi absenti inca cateva zille deoarce ar trebuie sa reconstruiesc post-ul si incarc playlisturile/melodiile si mai multe date!

 

Vom reveni in cel mai curand!

Asteptam propuneriile voastre de melodii/altele pe Discord B-Zone la sectia Radio 

sau prin mail pe: radiostaff@b-zone.ro

 

Radio B-Zone Manager

@ CBN Toriino

Edited by CBN Toriino
Link to comment
Share on other sites

image.png

 

Dragi ascultatori,


Am revenit cu mai multe informatii si vesti bune!

Radio-ul a fost relansat din nou cu playlisturi noi si system nou! De acum, nu mai avem o perioada anume a zilei unde puteti asculta manele ci va fi amestecat cu alte gusturi muzicale iar DJ vor fi mult mai antrenati sa asculta de la voi si sa aiba emisii echilibrate intre manele si alte gusturi muzicale!

Momentan pe AutoDJ, cele mai frecvente melodii vor fi Pop/Trap dar si manelele este prezent si o sa-l auziti ascultandu-ne!

 

Aceste schimbarii le am facut dupa ce am ascultat feedback din partea voastra si voi continua sa fac pasi necessari ca sa ma 

asigur ca va place alaturi de noi!

Multumim pentru toate mailuri de propuneri si idei! De aiba astept sa primesc mai multe!

Radiostaff@b-zone.ro

 

 

Radio-ul inca este oprit pe SAMP deoarce trebuie sa primeasca serverul un restart ca sa mearga dinnou si din pacate momentan nu avem timp cand o sa aiba loc un update/restart dar sperem sa fie in curand! 

Pana atunci, ne puteti asculta pe Discord B-Zone sau pe browser aici: https://bzone.radioca.st/index.html?sid=1

 

Radio B-Zone Manager

@ CBN Toriino

 

 

Link to comment
Share on other sites

image.png

 

Dragi Ascultatorii,

 

Radio B-Zone este BACK IN BUSINESS si pe serveriile de SA:MP cu playlisturi si reclame proaspte!

Cu ajutorul lui @ eB BishopHeahmund Botul Radio B-Zone in Discordu comunitatii a fost imbunatatit si are o optiunea noua.

Acum daca va place o piesa pusa de un DJ sau AutoDJ puteti afla cum se numeste si cine este artistul in canalul #Songs-Played pe Discord B-Zone.

 

In urmatoarea perioada vom vom organiza mai multe evenimente pentru voi si vom asculta in continuare de la voi pentru a aduce noutati!

Nu uitati sa ne contactati pe: radiostaff@b-zone.ro 

pentru reclamatii/propuneri

 

Radio B-Zone Manager

@ CBN Toriino

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.