Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

samp.dll Hp-ul adversarilor verde


RW PeTi
 Share

Recommended Posts

Buna ziua B-zone, as dori si eu un samp.dll cu bara de HP verde, ca in acest video de exemplu, caut demult acest samp.dll dar nu il mai gasesc... Am folosit tot felul de programe pentru a edita samp.dll, dar nici un program nu a reusit sa mi rezolve problema.  Ma poate ajuta cineva?

 

Edited by PeTi
Link to comment
Share on other sites

Moduri poti lua doar de pe comunitatea noastra de pe topicul respectiv, altele te descurci singur nu te prea putem ajuta ca nu avem voie, si aici se pun deobicei intrebari cu probleme de joc etc etc.

 

Eventual te poti uita pe youtube sa gasesti rezolvare sau cu cv editor.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, TLG YuukiKING said:

Moduri poti lua doar de pe comunitatea noastra de pe topicul respectiv, altele te descurci singur nu te prea putem ajuta ca nu avem voie, si aici se pun deobicei intrebari cu probleme de joc etc etc.

 

Eventual te poti uita pe youtube sa gasesti rezolvare sau cu cv editor.

Pai problema e ca am descarcat o gramada de .dll si nici unul nu functioneaza, am incercat sa l schimb cu samp_editor_037. dar nici asa nu a functionat. Care ar putea fii problema?

Edited by PeTi
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Aici nu este secțiune de cerut moduri, toate modurile disponibile le găsești în secțiunea de moduri (forum.b-zone.ro/mods)

 

Există programe speciale cu care se poate edita fișierul samp.dll pentru a modifica culorile de la diferite scrisuri, poți da un search pe youtube sau pe google și cu siguranță vei găsi.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Tupi said:

Salut,

 

Aici nu este secțiune de cerut moduri, toate modurile disponibile le găsești în secțiunea de moduri (forum.b-zone.ro/mods)

 

Există programe speciale cu care se poate edita fișierul samp.dll pentru a modifica culorile de la diferite scrisuri, poți da un search pe youtube sau pe google și cu siguranță vei găsi.

Multumesc pentru aceasta informare banala, nu cer nici un mod, ba din contra incerc sa rezolv problema asta cu .dll deoarece nu functioneaza nici un proces pe care l am facut pana acuma, poate cineva a m ai patit aceasta problema si as vrea sa aflu din ce cauza provine. nu era nevoie sa dai comm daca nu ma poti ajuta.

Link to comment
Share on other sites

  • Tupi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.