Jump to content

Samsung Galaxy Watch 6 şi Galaxy Watch 6 Classic apar în imagini promoţionale


RW YuukiKING
 Share

Recommended Posts

<b>Samsung Galaxy Watch 6 şi Galaxy Watch 6 Classic apar în imagini promoţionale</b>Samsung are de-a face cu un veritabil dată dump în ultimele 24 de ore, după ce am văzut pe rând imagini scăpate pe web cu Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5, tabletele Tab S9 şi acum cu Galaxy Watch 6 şi Galaxy Watch 6 Classic.

 

Samsung are de-a face cu un veritabil dată dump în ultimele 24 de ore, după ce am văzut pe rând imagini scăpate pe web cu Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5, tabletele Tab S9 şi acum cu Galaxy Watch 6 şi Galaxy Watch 6 Classic. Vă reamintesc că Samsung va prezenta toate aceste produse la final de iulie, mai precis pe 27 iulie conform noilor informaţii ajunse pe web.

 

Legat de ceasuri, nu e chiar prima dată când le vedem deoarece în luna mai randari 3D CAD ale lui Galaxy Watch 6 Classic au fost scăpate online. Ele prezentau smartwatch-ul cu o carcasă metalică, cu o curea din silicon şi încuietoare magnetică.

 

Samsung Galaxy Watch 6: Samsung Galaxy Watch 6.jpg

 

Classic vine cu o muchie rotativă apreciată de fanii Samsung pe modelele trecute. Varianta standard de Galaxy Watch 6 apărută în imaginile scăpate adopta o curea clasică, cu pin. Ceasul pare să aibă muchii mai înguste decât predecesorul şi e un pic mai compact.

 

Ambele modele vor avea funcţii de sănătate şi fitness de la senzor de puls la monitorizarea tensiunii arteriale, EKG, analiza compoziţiei corporale, GPS, monitorizare somn, detecţie automată a exerciţiilor fizice.

 

Am aflat recent şi că nu se va plusa la viteza de încărcare, iar Galaxy Watch 6 va fi alimentat wireless la maxim 10W, ca şi Watch 5. 

 

 

Sursa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.