Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nickname: c0wS

• Level: 32

• As you play SA-MP on the B-zone?: 2 Years

• Real Age: 15

• Gender (male / female): Male

• Number of sites warn of the game and why you received: 0/3

• Nicknames previous: -

• Previous Factions (and time spent there): Cuneo: 2 Weeks, NR: 1 Week, PD: 1.5 Weeks, Paterno: 1 Day, PD: 2 Weeks 3/3 FW, Corleone: 3 days WIPE, Taxi Cab: 1 Week 6 Days 2/3 FW Dismissed, NG: 2 Weeks 2/3 FW failed testing, NR: 1 Week, FBI 3 Weeks WIPE, PD: 2 Weeks 3/3 FW, Cuneo: 2 Weeks 3/3 FW.

• The last factor and time spent here: Cuneo 2 Weeks

• Reason for leaving the last factor: 3/3 FW

• Skills in secondary jobs: Skill 5 Detective, Mechanic

• Picture with / stats, detective skills (required): http://i.imgur.com/CgloT.jpg

• Bar RPG stats: bar-000303188.png

• Have the ability to work in teams?: Yes.

• Are you able to follow the leader and members of any rank?: Yes.

• Are you able to express yourself grammatically correct?: Yes.

• A time when playing SA: MP: Afternoon to the evening.

• Have you ever been in the National Guard? Yes

• If you have been in the National Guard, why did you leave?: Sadly i failed the testing period, i am very sorry and now i promise to pass it.

• Why you want to enter the National Guard? : To help guard the jail, go after wanteds: 3,4,5,6 and also help kill people who do not have the right to surrender.

• Why do you think you are suitable for National Guard?: I have a lot of skill, i am skill 4 robber meaning i know all of the locations where robbers will go, i could buy a personal infernus for these robs, then when a rob commences i can go there very fast and take them down in seconds. This would help the team a lot. Also i love what they do, it makes me feel good.

• What do you think National Guard deal?: Helping the other departments with the higher wanted's and more severe cases, also they help guard the public jail and make sure it is a safe environment for everyone to be in. If needed, they can use the faction vehicles like the Hunter to go after robbers and runners or people without the right to surrender easily. In severe cases the Hydra can be used as well. Also NG members are respected by the whole server because they have to be fully trained and more advanced than the PD and FBI so they can go after the illegal people. I think NG is one of the best factions because your actually saving b-zone from dangers from people who do illegal crimes, and the NG's have the best helicopters and planes out of all factions by far. I think having this faction on the server really makes it one faction to stand out of all factions. I think the trainings and meetings are all amazing, the HQ is incredible and big! I would like to re-try my go at NG and hope i can prove to dRe that i am a good member now, instead of making mistakes.

• You agree that you must stay in the National Guard for at least 2 weeks?: Yes.

• How much time you spend with SA-MP, no AFK?: 5 Hours

• How would you describe reality?: I am a hard working person in real life who wants to achieve big in life.

Link to comment
Share on other sites

National Guard - Aplicatie


Nickname: xRichard.

• Level: 22+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De câteva luni.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (/ad)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors (~2 săptămâni) , Cuneo (3-4 săptămâni) , News Reporter (1 săptămână)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: News Reporter (1 săptămână)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme cu placa de reţea, am fost nevoit să îmi depun demisia. Acum s-a rezolvat.

• Skill-uri la joburile secundare: Click

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Click

Bara RPG stats: bar-000402550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur, într-un departament munca în echipă este foarte importantă.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineînţeles, sunt o persoană civilizată şi nu doresc să creez conflicte.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Personal, consider că sunt capabil să mă exprim corect d.p.d.v. gramatical. Însă, cu toţii putem avea greşeli, de aceea încerc să fiu cât mai atent atunci când mă exprim. În general, pot să spun că respect cu stricteţe regulile gramaticii limbii române.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00 - 01:00 (Luni-Vineri) && 08:00 - 02:00 (Sâmbătă-Duminică)

• Ai mai fost in National Guard?: Până în prezent nu am avut această şansă, însă îmi doresc foarte mult să ajung aici.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Îmi doresc să mă alătur acestui departament, pentru a putea ajuta această facţiune, să combată criminalitatea, să ajut la prevenirea jaf-urilor, la protejarea cetăţenilor şi la supravegherea închisorii. Mereu mi-am dorit să mă alătur acestui departament, am o deosebită stimă atât pentru lider cât şi pentru membrii acestuia. Am abilităţi destul de bune, atât în lupta cu arma, cât şi în manevrarea autovehiculelor / aparatelor de zbor. Îmi doresc o singură şansă, sunt convins că nu vă voi dezamăgi.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un jucător cu experienţă, ştiu că munca într-un astfel de departament cere seriozitate, profesionalism, şi având în vedere că mă descurc destul de bine cu orice armă, sunt capabil să lucrez în echipă, să iau decizii corecte, să respect regulamentul facţiunii cât si al serverului cred că aş face faţă oricăror provocări.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard, se ocupă cu arestarea infractorilor periculoşi(Wanted 3+) şi cu administrarea jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Desigur, dacă liderul este mulţumit de activitatea mea, nu am niciun motiv să părăsesc facţiunea.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Acest factor depinde de mai multe evenimente care pot să apară în viaţa de zi cu zi, însă pot să estimez, undeva pe la 6 ore, în timpul săptămânii, şi chiar 15 ore în week-end.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Mă numesc Adrian, am frumoasa vârstă de 15 ani, sunt student la Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu", şi locuiesc în Bistriţa. Sunt un băiat cinstit, care munceşte pentru a-şi atinge obiectivele, căruia nu-i place să stea la cerşit, sau să profite de alte persoane. Am şi eu defectele mele, ca orice om, dar, am dobândit o educaţie bună, sunt o persoană cu bun simţ, respect de sine, şi îmi doresc să ajut cum pot pe cei din jurul meu.


Mulţumesc foarte mult pentru timpul acordat acestei aplicaţii, sper să îmi fie acordată o şansă.

Edited by RichardX
Link to comment
Share on other sites

Nickname: D.Andrei

• Level: 21+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia ( 1 luna) , Paterno (3 saptamani ) , Corleone ( 2 saptamani ) , Stacci ( 3 saptamani ) , Paterno ( 1 luna ) , F/P ( 2 saptamani ) , Natioana Guard (3 saptamani) , Cuneo ( 3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tattaglai (2 săptămână)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Din cauza Liderului si a Membrilor

• Skill-uri la joburile secundare: http://postimage.org/image/y9t4gb06h/

'Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://postimage.org/image/3v504tl9j/

Bara RPG stats: bar-000150999.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 20:00 si mai mult .

• Ai mai fost in National Guard?: Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa incerc ceva nou

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place foarte mult aceasta factiune si chiar mias dori sa ma reintorc inapoi .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place sa aplic legea.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa in special cu cazurile cele mai grave .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Eu sunt un baiat la care ii place sa se distreze , imi place sami fac noi preten si imi place sa respect regulile.

Edited by DAndr3ii
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: TonyJaa

• Level: 40

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani si jumatate

• Varsta reala: 20 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): >

 

  • Police Department - 15 zile
  • F.B.I - 16 zile (x2)
  • School Instructor - 14 zile
  • News Reporter - 20 zile
  • National Guard - 17 zile
  • The Barzini Family - 35 zile
  • The Stracci Famili - 14 zile
  • The Corleone Family - 15 zile ,18 zile, 14 zile
  • The Cuneo Family - 14 zile
  • The Paterno Family - 19 zile

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I 15 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme personale ,cine nu are...

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective, 5 mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s7.postimage.org/qqh2yyqjv/sa_mp_002.png

• Bara RPG stats: bar-000346032.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Ma straduiesc.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 13:00 pana in ora 00:00 ( avenit iarna si am tot timpul din lume sa stau pe acasa )

• Ai mai fost in National Guard? DA

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Lasasem deoparte aceasta ocupatie eram cu facultatea ...

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o oportunitate de a ma reintegra pe server , datorita muncii onorabile, pe care acest departament o face.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost in departamente , iar acolo am observat ca sunt apt pentru munca de teren, mai exact pentru alergarea si prinderea suspectilor.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu rezolvarea cazurilor grave si foarte grave, intervenind in ajutorul celorlalte departamente in cazul in care este nevoie.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 - 7 ore/zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana capabila si in care poti avea incredere,glumeata,stiu rostul glumelor si nu ma supar repede .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DH01

• Level: 43

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani

• Varsta reala: 16

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: DH01, daN.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 3 saptamani | Fireman / Paramedic - O saptamana | The Tattaglia Family - 2 saptamani si 2 zile | The Paterno Family - O saptamana | The Cuneo Family - 3 zile | Fireman / Paramedic - O saptamana | The Stracci Family - 2 saptamani si o zi | Taxi Cab Company - 3 saptamani | Police Department - O luna si 4 zile | The Barzini Family - 2 saptamani | The Paterno Family - 3 saptamani | School Instructor - 2 saptamani si o zi | The Corleone Family - 2 saptamani | Fire and Medic Department - 2 saptamani | Federal Bureau of Investigations - 5 luni | The Stracci Family - O saptamana | Police Department - 2 saptamani | Taxi Cab Company - O saptamana | The Corleone Family - 4 zile | The Corleone Family - 2 saptamani | Federal Bureau of Investigations - O saptamana | School Instructor - 3 saptamani | School Instructor - O saptamana | Federal Bureau of Investigations - 5 zile | The Corleone Family - 1 saptamana si 2 zile | Hitman Agency - 3 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitman Agency - 3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu era pentru mine.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective, Mechanic, Fishing, Arms Dealer - Skill 5. Rob - Skill 2.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/Rz8Mr.png

• Bara RPG stats: bar-000232779.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 6:00pm - 01:00am

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am fost in NG ca official.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: I like what NG does.. go after robbers, runners and the wanted 3+. I really like guarding the jail, I think it's fun for the members to meet new people and to have fun with all the other things you can do. National Guard is a great faction, and it's the only level 15+ faction I've not been in, so I'd like to enter it. I have also many friends in this faction too.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: I have a good aim of shooting (I've learned how to shoot..) and I am a good member who's capable of doing anything that he is asked to do.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard at Rank 1 guard the jail most of the time. Rank 2+ go after the wanted's 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Aproximativ 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: My name is Dan, I am from Manchester, England in the United Kingdom. In real life I really like to play SA:MP and go out with friends. Most of my friends would say I'm a nice guy and a cool dude to hang around with.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nanno.

Level: 30.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De un an si jumatate .

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: -.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company ( o saptamana ) , Paterno ( 2 saptamani ) , School Instructor ( 1 saptamana si 5 zile ) .

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School Instructor ( 1 saptamana si 5 zile )

Motivul plecarii din ultima factiune: Vreau sa intru intr-un departament .

Skill-uri la joburile secundare: sa_mp_000.jpg

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa_mp_002.jpg

Bara RPG stats: bar-000245920.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 13:00 - 22:00.

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece este un departament respectat si imi place sa ajut colegii la prinderea infractorilor .

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place sa arestez playeri si munca in echipa .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu arestarea playerilor de wanted 3+ si administrarea inchisorii.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Imi place munca in echipa , am 1.76 cm , fac tenis de camp imi place sa respect si sa fiu respectat .

Edited by Nanno16
Link to comment
Share on other sites

27AW4.png

 

Nickname : HarrisoN.

Level : 28.

De cand jucati SA-MP pe B-Zone ? : Aproape 1 an.

Varsta reala : 15 ani.

Sex ( masculin / feminin ) : Masculin.

Cate warn-uri ai in joc ? : 1/3.

Nickname-uri anterioare : -.

Factiuni anterioare ( si timpul petrecut acolo ) : News - Reporter - 2 saptamani, The Cuneo Family - 3 saptamani, School Instructor - 3 saptamani, The Stracci Family - 2 saptamani, The Tattaglia Family - 2 saptamani, Police Departament - 1 saptamana, The Barzini Family - 1 saptamana, National Guard - 2 saptamani, The Corleone Family - o luna.

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici ? : The Stracci Family - 2 saptamani si 3 zile ( Rank 2 ).

Motivul plecarii din ultima factiune : Am fost nevoit sa iau o pauza.

Skill-uri la joburile secundar : Skill 5 => Detectiv, Mechanic, Drugs Dealer. | Skill 2 => Arms Dealer, Fish, NR.

Poza cu [/stats] :http://imgur.com/Pfs0f

Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? : Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank ? : Desigur.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical ? : Da.

Ai mai fost in N.G ? : Da.

Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat ? : Sincer sa fiu ... de prost.

De ce iti doresti sa intri in N.G. ? : Este cel mai activ si serios departament, cu playeri experimentati si foarte de treaba.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru ? : Deoarece am tot ce ei au nevoie : activitate, competenta si corectitudine.

Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani ? : Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK ? : 7-8 ore.

Cum te-ai descrie in realitate ? : Ma numesc Silviu, locuiesc in Constanta si am 15 ani. Sunt un baiat de treaba, glumet dar in accelasi timp foarte ambitios si serios cand e cazul.

Edited by nB HarrisoN
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Dutu14

Level: 40+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

Varsta reala: 17 Ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

-The Stracci Family (Lider: Anthony.) x2 - 1 luna

-The Corleone Family (Lider: Razvan14) - 2 saptamani.

-Taxi Cab Company (Lider: Dienutza) - 2 luni

-The Paterno Family (Lider: b0d018) - 3 saptamani

-National Guard (Lider: dRE) - 2 luni+

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard, rank 2, 2 luni+

Motivul plecarii din ultima factiune: Am primit fw 3/3, nu prea mai aveam timp de SA:MP, acum am terminat treburile cu scoala si ce mai aveam legat de "servici" si am tot timpul la dispozitie.

Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000125101.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa-masa de la 14:00-18:00....21:00-00:00

Ai mai fost in National Guard?: Da

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am fost inactiv, am lasat locul altora.

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece am mai fost si este "familia" in care m-am simtit EXCELENT !

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost si cunosc toate demersurile in aceasta factiune.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu paza la Jail, cei fara drept de predare si w3+.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: minim 6-8 ore acum cat sunt cu scoala.

Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat serios, respectos si cu cei 7 ani de acasa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Holocaus

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 8 luni

• Varsta reala: 19 Ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 /ad cu rob

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Cuneo 1 saptamana

The Patermo 5 zile

The Tattaglia 2 saptamani

The Barzini 32 de zile

School Instructor 2 saptamani

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: School instructor 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: fiecare pentru el nu era un grup uni si erau foarte multi "sifonari"

• Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5, Mechanic skill 5 , Car jacker skill 4

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): Skill http://postimage.org/image/cgychbylj/ Stats http://postimage.org/image/xrvwllgpz/

• Bara RPG stats: bar-000402401.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: non stop joc

• Ai mai fost in National Guard?: nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca nu am fost niciodata intr-un departament si vreau sa incept cu National Guard pentru ca imi place mult

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Sunt activ . Serios . Si imi place sa prind robberi

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: arestarea suspectilor de w 3 + . prinderea robberilor si a runnerilor . are grije de jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: m10-15 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Un baiat serios glumet dar seriso atunci cand trebu

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1.

2. Nanno.

3. Diesel

4. 3n3rgy

5. D.Andrei

6. Un1Kul

7. Billy

8. 2fast4u

 

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Edited by d R E
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andrew

• Level: 54.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani+.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex: Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

• Nickname-uri anterioare: Andrew., Liaf.

• Factiuni anterioare:

Barzini - 3 saptamani.

Corleone - 2 saptamani.

Paterno - 2 saptamani.

Stracci - 1 luna.

Tattaglia - 2 luni.

Hitman - 3 saptamani.

FBI - 2 saptamani.

Corleone - 3 saptamani.

Cuneo - 1 luna.

Paterno - 3 saptamani.

Barzini - 1 luna.

PD - 2 saptamani.

Paterno - 1 luna.

Hitman - 2 saptamani.

Corleone - 2 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone - 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am demisionat pentru a intra aici.

• Skill-uri la joburile secundare: 5 - detective, mechanic; 4 - arms dealer.

• Poza cu /stats, detective skill: Link.

• Bara RPG stats: bar-000046418.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 18:00 - 23:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?: Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca ma pricep.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea persoanelor cu w3+, pazirea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 ore +.

• Cum te-ai descrie in realitate?: N-am inspiratie acum, dar majoritatea ma cunoasteti.

Edited by Andrew
Link to comment
Share on other sites

Nickname: DarKHuNTeR

Level: 23+

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 luni.

Varsta reala: 17 Ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 rob pe /ad aveam lvl mic.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Tow Truck Company - 2 Saptamani.

Tow Truck Company - 3 Saptamani

Paterno Family - 1 Saptamana

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family - 1 Saptamana

Motivul plecarii din ultima factiune: 2/3 FW

Skill-uri la joburile secundare: Detective skill 5.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/228nA

Bara RPG stats: bar-000470773.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00 - 15:00 17:00 - 23:00

Ai mai fost in National Guard?: Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard deoarece este un department foarte activ si sa ajut cu ce pot.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece si National Guard este potrivit pentru mine.Si sunt un tragator de elita.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Robberi/Runneri,wanted si de Administrarea Jail-ului.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10-11 ore pe zi.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cosmin , sunt din Galati , am 17 Ani.Sunt un baiat serios , nu ma supar repede.Si imi place sa lucrez in Echipa.

Edited by DarKHunter
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Ice_LtbluE
  • Level: 44+
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani+
  • Varsta reala: 17
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department(3 saptamani), The Corleone family(4 luni), School Instructors(4 saptamani), F.B.I(2 saptamani), The Barzini family(2 luni), Hitmen Agency(1 luna), The Paterno family(3 saptamani), National Guard(4 saptamani), Police Department(2 saptamani), The Corleone family(2 saptamani).
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Corleone family(2 saptamani).
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie.
  • Skill-uri la joburile secundare: Detective(5), Car Mechanic(5), Arms Dealer(5)
  • Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://postimage.org/image/tuk113ts5/
  • Bara RPG stats: -
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 12:00, 19:00 - 01:00
  • Ai mai fost in National Guard?: Da
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament seriosa, cu membri buni si o strategie bine conturata ce scote in evidenta calitatile liderului
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa munesc in echipa
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si jail
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4 ore
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc vlad ,am 17 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios. Sunt respectuos cu cei ce ma respecta.

Edited by LtbluE
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:WolfmaN93

 

• Level:16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:aproximativ 6luni

• Varsta reala:19

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 deathmach

• Nickname-uri anterioare:nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):tattaglia

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:1 saptamana

• Motivul plecarii din ultima factiune:prea severa

• Skill-uri la joburile secundare:skill4 mechanic carjacker5 skill 2 armsdealer

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):http://i.imgur.com/2QzPF.png

Bara RPG stats: imi pare rau dar nu merge sa intru in my stats

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:08-12 15-20

• Ai mai fost in National Guard?nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :pentru ca sa fac playerii sa respecte legea si sa ajut orasele cu tot ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:nu imi place cand persoanele nu respecta legea imi place sa lucrez in echipa.invat foarte repede.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Robberi/Runneri,wanted si de Administrarea Jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da,mai mult

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:10ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:ma numesc catalin sunt din suceava .sunt o persoana sociabila si nu ma supar repede.imi place sa imi fac prieteni,.

retrag

Edited by argon
Link to comment
Share on other sites

Nickname : FlorineL.

Level : 24

De cand jucati SA-MP pe B-Zone ? : 5 Luni

Varsta reala : 18 ani.

Sex ( masculin / feminin ) : Masculin.

Cate warn-uri ai in joc ? : 2/3.

Nickname-uri anterioare : -.

Factiuni anterioare ( si timpul petrecut acolo ) : The Stracci Family - 2 Luni +,Tow Truck Company 3 luni +

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici ? : The Stracci Family - 2 luni( Rank 3 ).

Motivul plecarii din ultima factiune : Demisie

Skill-uri la joburile secundar : Skill 5 => Detectiv, Mechanic,Arms Dealer skill 3

Poza cu [/stats] : http://postimage.org...xgv61/0a5b5009/

Aveti capacitatea de a lucra in echipa ? : Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank ? : Desigur

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical ? : Da.

Ai mai fost in N.G ? : Nu,dar sunt sigur ca o sa ma integrez rapid,daca voi fi acceptat.

Daca ai mai fost in N.G., de ce ai plecat ? : -

De ce iti doresti sa intri in N.G. ? : Doresc sa intru in N G pentru ca imi place cu ce se ocupa,imi place munca in exhipa.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru : Pentru ca ma pricep la prinderea robarilor si cu buna dispozitie in jail

Esti de acord ca trebuie sa stai in N.G. pentru minim 2 saptamani ? : Desigur.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK ? : Intre orele 13:00-23:00

Cum te-ai descrie in realitate ? :Salut, ma numesc Florinel si am 18 ani,sunt din orasul Ploiesti..Sunt un băiat cinstit, care munceşte pentru a-şi atinge obiectivele, căruia nu-i place să stea la cerşit, sau să profite de alte persoane. Am şi eu defectele mele, ca orice om, dar, am dobândit o educaţie bună, sunt o persoană cu bun simţ, respect de sine, şi îmi doresc să ajut cum pot.

Edited by FlorinFlorinel
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: [CRV]alecs

• Level: 36

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 2 ani.

• Varsta reala: 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3. (Ad Interzis) Cu mult timp in urma .

• Nickname-uri anterioare: ...@@dy@... , Mr.Capsuna.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family (3 saptamani). National Guard (2 luni). The Paterno Family( 3 saptamani) The Stracci Family (1 luna)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Natioanl Guard (2 luni).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demiterea lui Ciupanezu din functia de lider ( wipe).

• Skill-uri la joburile secundare: Mecanic 5, detectiv 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/ipekpwarp/

• Bara RPG stats: Am incercat sa iau bara respectiva si nu merge , am pus un prieten sa incerce si nu a mers nici la el , e o problema la my stats

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, lucrul in echipa pentru mine este esential.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Oricand. De obicei intre orele 14 - 00.

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Wipe.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : A fost si va fi factiunea mea de suflet. Am petrecut momente minunate acolo. Pot spune ca vreau sa ma intorc acasa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa. Sunt o persoana serioasa, care considera ca un sfat este intotdeauna bine venit.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor si cu paza si ordinea la jail. Un departament serios, cu o prestanta si un nume renumite pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Destul. In jur de 6 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 17 ani din Bucuresti. Imi palce sa ies pe afara, sa ma distrez. Nu imi plac glumele facute fara rost, mai ales daca nu ne cunoastem in deajuns de bine. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Cei acceptati pentru test sunt:

 

1. [CRV]alecs

2. Ice_Ltblue

3. Andrew

4. Bullz007

5. Shobby.es

 

 

Pentru cei acceptati:

Daca ati fost acceptati, ii cautati in joc pe evaluatori pentru a fi testati (Rank 4+).

Aveti 24 de ore la dispozitie pentru a va prezenta la teste daca nu sunteti automat picati.

Insistentele stupide pot duce la editarea postului initial si respingere.

Testele de intrare in National Guard se dau din:

-National Guard - Regulament

-National Guard - News & Info

-National Guard - Wanted & Arrest List

-National Guard - Regulament Jail

-National Guard - Paznic la Jail

-Reguli nescrise

-Arme.

 

Pentru cei respinsi:

Nu postati cu intrebari de genul: "Eu de ce am fost respins?", "Ce trebuie sa fac pentru a fi acceptat?" etc.

Nu postati dupa decizia liderului / sub-liderului cu niciun repros / sfat / amenintare etc.

Nu faceti o noua aplicatie imediat dupa ce ati fost respinsi. Intre cele doua aplicatii trebuie sa existe cel putin o saptamana.

Edited by d R E
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Shobby.es

• Level: 24

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an jumate cu intreruperi

• Varsta reala: 17

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 (/ad la vrajeala)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): NR(1 luna)Stracci(1luna si 2 sapt.)Barzini(1 luna)Paterno(1 luna)Tattaglia(1 luna)Cuneo Family(3 luni)Paterno Family(3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Paterno Family(3 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: m-am plictisit de mafii si doresc intr-un departament!

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective 5 mecanic .. etc

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/72ol6bx93/

Bara RPG stats: nu merge rpg (revin cu edit)

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da asta imi place cel mai mult

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 11:00-13:00 .. 17:00-00:00 +

• Ai mai fost in National Guard? NU

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca nu am fost niciodata intr-un departament si imi place sa fiu militar sa prind runneri si .. sa arestez infractori !!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: sunt activ serios si bun la arme

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu Robberi/Runneri,wanted si de Administrarea Jail-ului.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Elvis am 17 ani si sunt din Tg-Jiu,sunt in clasa a XI imi place foarte mult sa-mp !

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Bullz007

Level: 47.

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

Varsta reala: 16 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3.

Nickname-uri anterioare: Nu am avut alte nickname-uri.

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor (~2 luni), Fireman/Paramedic (1 zi), News Reporter (2 saptamani), Taxi Cab Company (1 luna), Federal Bureau of Investigations (8 luni), Hitmen Agency (~3 luni), Federal Bureau of Investigations (2 saptamani), The Cuneo Family (1 saptamana), The Paterno Family (1 luna), Hitmen Agency (4 luni)

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Hitman Agency - 4 Luni.

Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv, Mechanic, Whore, Drugs Dealer, News Reporter - Skill 5.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/4aq26wrh7/

Bara RPG stats: -

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 14, nu am un program.

Ai mai fost in National Guard? Nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru din nou intr-un departament, iar de data aceasta vreau sa incerc National Guard.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost in departamente si m-am descurcat.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Jail, wanted, robberi/runneri.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-4-5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Prietenos, glumet, sociabil, darnic, intelegator.

Link to comment
Share on other sites

150px-National_Guard_Logo.svg.png

 

Aplicatie National Guard : xSteve

 

Nickname: xSteve

Level: 24

De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 6 luni

Varsta reala: 16 ani

Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri in joc si motivul pentru care le-ai primit: 0 warn-uri

Nickname-uri anterioare: -

Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructors ( 4 saptamani ), Tattaglia Family ( 3 saptamani ) Police Department ( 2 saptamani, am avut o problema de familie ), Stracci Family ( 2 saptamani )

Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Sunt specificate mai sus

Motivul plecarii din ultima factiune: Am plecat din ultima factiune deoarece am dorit sa ma alatur unui departament.

Skill-uri la joburile secundare: Detectiv ( 5 ), Mechanic (5)

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/0HHB0

Bara RPG stats: bar-000402311.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Bineinteles

Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Deobicei dupa scoala, iar cand este vacanta/week-end, pot activa in orice parte a zilei (atunci cand sunt acasa).

Ai mai fost in National Guard?: Din pacate nu.

Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece mi se pare unul dintre cele mai active si serioase departamente condus de un lider capabil care foloseste o strategie bine gandita. Imi place activitatea dedicata de membrii actuali, si impreuna cu ei sa dam dovada de experienta, seriozitate, activitate si profesionalism.

De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece sunt un jucator vechi de SAMP si consider ca am abilitatiile necesare pentru a fi un membru de departament.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si Jail.

Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles

Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In jur de 5 ore.

Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristi, am 16 ani, si consider ca sunt un baiat cu simtul umorului, sociabil si imi place sa ofer respect celor care merita acest lucru. Imi place sa ajut, sunt o fire ambitioasa si optimista.

Edited by Steve X
Link to comment
Share on other sites

Aplicatie National Guard : .Mr.Chrys

 

• Nickname: .Mr.Chrys

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 1 an.

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): masculin

Numarul de warn-uri in joc si motivul pentru care le-ai primit: 1warn (/ad , vorbeam pe /f si am dat fără sa vreau /ad .. :) )

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Corleone Family(2 sap. si 5 zile) si The Tattaglia Family(1 luna)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Tattaglia Family 1luna.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Din Tattaglia am iesit din cauza unor mici certuri intre membrii,care ma deranjasera destul de mult.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv ( 5 ), Mechanic (5)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): BrTBt.jpg

Bara RPG stats: bar-000401586.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Joc dupa-amiaza si seara.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in National Guard deoarece este o factiune serioasa,am ocazia sa invat multe lucruri noi,sa am parte de momente frumoase,dar mai ales vreau sa ajut cat de mult posibil.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Pentru ca sunt capabil sa lucrez in echipa si ma pricep .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si Jail.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 sau 8 ore pe zi depinde de stare .

• Cum te-ai descrie in realitate?:Salut ma numesc Cristian am 16 ani si sunt din Barlad jud. Vaslui. Sunt un baiat de treaba, istet si curajos. Imi place foarte mult sa ascult muzica si sa joc sa-mp.

 

Retrag!

Edited by MrChr1s
Link to comment
Share on other sites

Nickname:yonutz01

• Level:21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 ani si ceva

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 (dm cand aveam level mai mic)

• Nickname-uri anterioare:nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):TTC (rank 4, aprox 4 luni),cuneo (rank 1 , 3 saptamani si ceva), TTC(rank 4,tot cam 4 luni) si taxi (rank 1 ,3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi Cab Company (3 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa intru in hitman!

• Skill-uri la joburile secundare:5-detectiv,mechanic; 4-fish,3-rob, restu 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/vrirrm2n9/

Bara RPG stats: bar-000350731.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place sa alerg dupa wanted si sa imi fac noi prieteni!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pai imi place sa lucrez in echipa si nu ma dau niciodata batut !

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Robberi/runneri ,wanted si de jail!

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:6 ore cam asa

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ionut, am 16 ani sunt din Arges , imi place sa joc fotbal, sunt un tip de treaba, imi place sa ies cu prieteni , sunt un om caruia ii place distractia, nu ma supar din orice gluma.... dar sa fie in limita bunului simt si sa imi fac noi prieteni.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Exibo.Bz

• Level: 41+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani .

• Varsta reala: 16 ani jumatate .

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Cristi_Bz

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

Tow Truck Company - 3 saptamani

 

News Reporter - 2 saptamani

 

National Guard - 1 luna si 2 saptamani

 

The Tattaglia Family - 1 luna

The Tattaglia Family - 1 luna si 2 saptamani

The Tattaglia Family - 2 luni

 

The Stracci Family - 3 saptamani

The Stracci Family - 2 saptamani

 

The Cuneo Family - 2 luni

The Cuneo Family - 1 luna si o saptamana

The Cuneo Family - 2 luni si 2 saptamani

 

The Paterno Family - 1 luna si o saptamana

The Paterno Family - 3 saptamani

 

The Barzini Family - 2 saptamani

The Barzini Family - 1 luna

 

The Corleone Family - 3 saptamani

The Corleone Family - 2 saptamani

The Corleone Family - 1 luna

The Corleone Family - 3 saptamani

The Corleone Family - 3 saptamani

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone - 1 luna jumatate .

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa incerc altceva.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - 5 | Mechanic - 5 | Rob - 3 | Fish - 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu) : (http://postimage.org/image/dtm754jc5/)

Bara RPG stats: bar-000013091.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-23:00

• Ai mai fost in National Guard?: Da .

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am fost demis.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Sa arat ca pot face fata .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place foarte mult , m-am simtit foarte bine aici si este cel mai activ departament ( dupa parerea mea ) .

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arrest / Wanted / Robber's / Runner's

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da .

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristian , am 16 ani , imi place fotbalul , iesirile in oras cu prietenii si sa ma distrez pe sa:mp.

Edited by Exibo Bz
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: RazvyBest

• Level: 17

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 9 luni

• Varsta reala: 15 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru DM la level mic.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): School Instructor - 1 saptamana, News Reporter - 1 saptamana, The Cuneo Family (x2) - 5 saptamani si 3 saptamani, The Tattaglia Family - 2 saptamani

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family - 2 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Vroiam sa intru in alta factiune / departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5, Mechanic - skill 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/zTC7D.png

Bara RPG stats: bar-000386145.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Bineinteles.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 9:00-11:00 ; 18:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place acest departament din vazutele mele.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca pe alte servere sunt in National Guard

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Acest Departament se ocupa cu wanted 3+ si cu pazirea prizonerilor

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-5 ore / zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana sincera si serioasa. Mai mult de atat vine de la sine.

Nu vreau sa ascund nimic, asa ca voi spune ca inca sunt in CUNEO, dar am depus cererea de demisie. Va puteti uita. Doar dati-mi aceasta sansa . Daca nu ma prezint pentru teste deoarece sunt in Cuneo, picati-ma. Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.