Jump to content

National Guard - Aplicații / Applications


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname:Wolfman93

 

• Level:16 (am rp de 17)

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6luni

• Varsta reala:19

• Sex (masculin / feminin):masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 deathmach

• Nickname-uri anterioare: nu am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): tattaglia 1saptamana

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:

• Motivul plecarii din ultima factiune: foarte sever liderul -demisie

• Skill-uri la joburile secundare:detective 1,fishing 4,mechanic 5,armsdealer 2,carjacker 5

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/Bkp2F.png

Bara RPG stats: bar-000405048.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 7-20

• Ai mai fost in National Guard? nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : imi place sa lucrez in echipa si sa imi fac prieteni.imi doresc sa intru intr-un departament

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:ascult ordinele -si ajut cu tot ce este nevoie

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: se ocupa cu robberi,jail,si arrest wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:sunt o persoana sociabila ,cu simtul umorului si nu ma supar repede.

imi pare rau retrag

Edited by argon
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dr.MoM

• Level: 23

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: aproximativ 2ani [cu pauze]

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 Inca nu staim regulile serverului si am facut dm. Dar regret mult acum.

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Stracci Family- doua saptamani si patru zile

The Cuneo Family- doua saptamani si o zi

Taxi Cab Company- doua saptamani si doua zile

The Cuneo Family- o luna

News Reporter- doua saptamani

Fire & Medic Department - o saptamani si trei zile

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Fire & Medic Department. O saptamana si 3zile, am fost inactiv 3zile fara cerere de inactivitate.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost inactiv 3zile fara a face cerre de inactivitate.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5- Mechanic,Detective,Whore,Drugs Dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/wz0zik4gv/

Bara RPG stats: bar-000143763.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-22:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place cu ce se ocupa.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa munesc in echipa

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Arestarea persoanelor cu w3+, pazirea inchisorii.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 3-5ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Maxim ,am 15 ani, consider ca sunt un tip sociabil, de incredere, glumet cand este cazul dar si serios. Sunt respectuos cu cei ce ma respecta.

Edited by DrMooM
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: The_Doctor

• Level: 20

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni

• Varsta reala: 22

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 / 3 (dm, la level mic)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (1 luna si 1 saptamana) si Taxi Cab Company (2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Taxi Cab Company (2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu aveam timp pentru raport

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, Fishing, Car Jacker

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img577.imageshack.us/img577/2585/samp002os.png

Bara RPG stats: bar-000442888.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 17:00 .. 22:00 - 04:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca este o factiune serioasa, respectata, imi place sa fiu de partea legii, a dreptatii, tocmai de aceea nu am aplicat in nici o mafie

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca dupa parerea mea sunt capabil sa fac parte din aceasta factiune

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Rob, Wanted 3, Runner, Pazirea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Ciprian, am 22 ani si sunt din Bucuresti. Sunt un tip comunicativ, glumet, imi place sa lucrez in echipa si sa imi fac noi prieteni.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Loloz

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De cand s-a infiintat serverul.

• Varsta reala: 20 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:1/3 (abuz anim)

• Nickname-uri anterioare: Loloz

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo) :School instructor (lider) - Fbi (lider) - Pd (lider) - Yakuza (rank 3) - Cuneo (rank 1) [Nu imi aduc aminte de timpul petrecut, a trecut ceva vreme] Cuneo (rank 1)[1luna+] - Paterno (rank 3)[3luni+] - Barzinii (rank 1)[2sapt+]

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzinii [2 saptamani+]

• Motivul plecarii din ultima factiune: Lipsa de organizare in ceea ce privesc warurile.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 (Detective, Car Jacker, Mechanic, Arms Dealer, Drug Dealer, Fishing,Whore)

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://img163.images...9/samp031wf.png

• Bara RPG stats: bar-000002904.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Evident.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: In functie de cum imi permite facultatea. (De obicei seara)

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Vreau sa imi pun in utilizare calitatile in prinderea/arestarea celor ce incalca legea.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt eficient in ceea ce priveste munca in echipa.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu cei mai "periculosi" jucatori de pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 4-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o persoana sociabila, Destul de "copt" incat sa tratez tot ce se poate in limita bunului simt, glumet, deschis unor idei,evenimente,lucuri cat se poate de funny.

Edited by Loloz
Link to comment
Share on other sites

  • Nickname: Dutu14
  • Level: 42+
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani
  • Varsta reala: 17
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3
  • Nickname-uri anterioare: -
  • Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department(3 saptamani), The Corleone family(4 luni), The Barzini family(2 luni), The Paterno family(3 saptamani), National Guard(8 saptamani), The Corleone family(2 saptamani), Taxi Cab COmpany. ( 3 luni )
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: National Guard ( 8 saptamani )
  • Motivul plecarii din ultima factiune: -
  • Skill-uri la joburile secundare: Detective(5), Car Mechanic(5), Arms Dealer(5),Whore(5), Drugs(5)
  • Poza cu /stats, detective skill si /time (obligatoriu): http://imgur.com/CaM51
  • Bara RPG stats: -
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da
  • Un interval de timp in care jucati SA:MP: 10:00 - 14:00, 17:00 - 00:00
  • Ai mai fost in National Guard?: Da
  • Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Nu mai aveam timp prea mult.
  • De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Am mai fost si m-am simtit ca acasa. Este factiunea in care am fost primit cu bratele deschise.. si unde am lasat o urma de amintire tuturor colegilor. Imi este dor de aceasta factiune si am promis ca ma voi intoarce.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa munesc in echipa.
  • Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ si jail
  • Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Salut ma numesc Catalin ,am 17 ani sunt un om prietenos,glumesc.. si serios atunci cand este cazul. Sunt foarte ambitios.. sa ajung cat mai sus.

Edited by Dutzuuu
Link to comment
Share on other sites

Nickname: WasyYy92

• Level: 28+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: un an si ceva!

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 / 3 (limbaj, la level mic 3-4)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Tattaglia (2 saptamani) Barzini (2 saptamani si 3 zile) tow truck (1 luna) cuneo (o luna si cateva zile) tow truck (3 zile sa schimbat lideru) tow truck (2 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: tow truck Company (2 saptamani)

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am fost demis

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic, 4: arms

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org...jqb2z/b301873d/

Bara RPG stats: bar-000397733.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00 - 23:00+

• Ai mai fost in National Guard? Nu,sper si fiu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? :Imi doresc sa intru in N.G pentru a capata experitenta intr-un departament si cred ca N.G e cel mai potrivit

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca sunt un bun ascultator si invat repede.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Robberi, Wanted , Runner, Pazirea jail-ului

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Marius am 15 ani,sunt din Calarasi sunt un tip sociabil sincer si la locul lui.

Edited by Maryus Gang
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Cheloo89

• Level: 18

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 6 luni.

• Varsta reala: 16 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - DM

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): News Reporter (3 saptamani); Taxi Cab Company (2 saptamani); The Paterno Family x2 (1 saptamana si 2 zile; 3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am vrut sa ma retrag intr-o factiune pasnica sau un departament.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mechanic, Detective, Drugs; Skill 2 - Fishing, Arms Dealer.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/UnHGz.jpg

Bara RPG stats: bar-000470470.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Desigur.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 08:00 - 11:30; 18:00 - 23:00.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard pentru a pastra linistea la jail, pentru a face arestari si pentru a ma duce dupa criminali.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu sunt potrivit pentru National Guard deoarece fac fata la situatii grele si nu cedez nervos.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pastrarea linistii la jail, cu arestarea infractorilor, si cu suspectii w3 +.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5 -6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Andrei, dar toti prietenii imi spun Andy, imi place muzica rap, sunt glumet, imi place sa ies cu prietenii si sa joc basket.

Edited by BTD Cheloo89
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Mr.Tom@

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: de 2 ani si 4 luni.

• Varsta reala: 16.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3. (Ad Interzis x2) Cu mult timp in urma .

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): The Cuneo family (3 saptamani). The Paterno Family( 3 saptamani), The Tattaglia Family (4 saptamani si 4 zile), Tow Truck Company (1 saptamana si 2 zile), Taxi Cab Company (2 saptamani), The Barzini Family (4 saptamani), The Stracci Family (1 luna si 3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Stracci Family (1 luna si 3 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Cerere demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: Mecanic 5, detectiv 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/jgdFj

• Bara RPG stats: [bar-000211431.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, lucrul in echipa pentru mine este esential.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Oricand. De obicei intre orele 14 - 00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu/

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este departamentul meu preferat. Vrau sa fac parte din el si sa-l ajut cu ce pot.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa. Sunt o persoana serioasa, care considera ca un sfat este intotdeauna bine venit.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor si cu paza si ordinea la jail. Un departament serios, cu o prestanta si un nume renumite pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Destul. In jur de 6 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 16 ani din Maramuresi. Imi palce sa ies pe afara, sa ma distrez. Nu imi plac glumele facute fara rost, mai ales daca nu ne cunoastem in deajuns de bine. Multumesc.


  •  

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Dawson

• Level: 16

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De ceva timp, insa am avut de curand o problema, motiv pentru care nu am mai jucat samp o vreme.

• Varsta reala: 15(impliniti)

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini Family; Tow Truck Company; Corleone Family. Imi cer scuze, dar chiar nu mai tin minte, insa la fiecare, este in jure de 3-4 saptamani.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Corleone, 2 saptamani.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut o problema cu PC-ul, motiv pentru care nu am mai putut activa pe sa:mp.

• Skill-uri la joburile secundare: Detectiv 1(aproape2); Mechanic 5;

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://imgur.com/A6tVU

Bara RPG stats:

bar-000276617.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pai in timpul scoli, saptamanal dupa ora 2 jumate, pana seara la 10 aproximativ 11. Iar in Weekend-uri, sambata de la ora 2 jumate pana spre seara la 1, chiar 2. Iar pe timp de vacanta destul de mult, nu am un program anume.

• Ai mai fost in National Guard? Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este o factiune pe care de mult am vrut sa o incerc, consider ca este pe placul meu si nu vad de ce nu as incerca.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Deoarece imi place acest fel de activitate cu care se ocupa NG, si consider ca m-as pricepe, de ce nu.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea jucatorilor de w3+, si de a pazi inchisoarea.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Cam tot timpul pe care il dedic acestui joc, deoarece nu imi sta in fire "sa ma pun afk".

• Cum te-ai descrie in realitate?: Pai ma numesc Alex, nu de mult am implinit 15 ani, nu imi plac certurile chiar deloc, admir un jucator demn de el si respectuos si imi plac actiunile ce necesita ajutorul in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: DaNy

• Level: 38

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Din 2009

• Varsta reala: 18

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 in data de 02.03.2010 20:52 pentru limbaj

• Nickname-uri anterioare: NU am avut

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Barzini 2 luni , Hitmna 3 luni , Pd 2 luni , Nr 4 luni , Fbi 3 luni , Taxi 3 luni

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Barzini 2 luni

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am luat o pauza de la joc

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective , 5 mecanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/l52c7d0av/

Bara RPG stats: bar-000024048.png.

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:00-01:00

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece imi place cu ce se ocupa si doresc sa ajut.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Stiu sa ma comport , stiu sa respect , stiu sa imi ajut colegii , stiu sa muncesc in echipa

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Wanted 3+ , Runneri , Jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:4-8 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Glumet , responsabil , punctual

Edited by dany2
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Tatarusanu

• Level: 15

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani cu pauze foarte lungi .

• Varsta reala: 16 ani .

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 2/3 1/3 - Deathmatch 2/3 Comportament non-rp

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

Fire and Medic Departament ( 1 saptamana )

The Corleone Family (2 saptamani si 2 zile )

School Instructor ( 1 saptamana si 6 zile )

The Cuneo Family (1 saptamana jumatate )

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Cuneo Family ( 1 saptamana jumatate )

• Motivul plecarii din ultima factiune: Cont spart .

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 Detective / Skill 5 Mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): sa_mp_005.jpg?noCache=1355758763

• Bara RPG stats: bar-000378963.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da acesta este inca un motiv pentru care vreau sa intru in National Guard .

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da .

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: 14:00-24:00

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Eu cred ca este o factiune pe gustul meu , imi place sa arestez infractorii .

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca imi place munca in echipa si am experienta neceseara in arme .

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard isi petrece o parte din zi pazind prizonierii de la jail iar cealalta parte arestand suspectii .

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6-7 ore .

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt o fire amuzanta dar si serioasa cand este nevoie . Nu-mi plac laudarosii si imi place sportul si IT -ul .

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Pawn

• Level: 30

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare:

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

The Barzini Family - 2 saptamani

The Barzini Family - 6 zile

The Barzini Family - 10 zile

The Tattagila Family - 3 saptamani

The Tattagila Family - 2 saptamani

The Cuneo Family - 12 zile

The Corleone Family - 5 zile

The Stracci Family - 2 saptamani

The Paterno Family - 12 zile

School Instructor - 2 luni

School Instructor - 4 zile

Taxi Cap Commpany - 2 saptmani

Tow Truck Company - Wipe

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - 12 zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune: Nu prea ma intelegeam cu colegi.

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Detective,Mechanic Skill 3 - Arms dealer.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i45.tinypic.com/2ykyzv5.png

• Bara RPG stats: bar-000397631.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Inca nu am avut interval.

• Ai mai fost in National Guard?: Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, e ce ai plecat?: Nu, am mai fosti n N.G.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Sa asigur ordinea si disciplina in jail si sa incerc sa scada numarul de rob-uri

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost stiu regulamentul si sunt capabil pentru NG

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Cu arestarea wanted 3+ roberi runneri si ordinea si disciplina in jail

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: F.B.I. Frumos bogat inteligent

Edited by Pawn
Link to comment
Share on other sites

• Nickname:GoldStar.

• Level:24.

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:6 luni.

• Varsta reala:15

• Sex (masculin / feminin):Masculin.

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):Cuneo family 3 saptamani,Tattaglia family 1 saptaman,Barzini family 1 saptamana,Stracci family,1 saptamana si cateva zile.

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Stracci family 1 saptamana si cateva zile.

• Motivul plecarii din ultima factiune:Demis.

• Skill-uri la joburile secundare:Skill 5 mechanic,skill 5 detective,skill 2 rob,skill 3 arms dealer,skill 2 fish.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/s7qv1xvqd/

Bara RPG stats: bar-000420550.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP:8:00-12:00 & 18:00-00:00.

• Ai mai fost in National Guard?:Nu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai fost.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard?:Este un departamnet activ cu membri care stiu sa se comporte si responsabili.Vreau sa ajut acest departament sa fie ce-l mai bun.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Sunt antrenat sa trag cu arma,si sunt capabil de a prinde un robber.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Cu pazirea la jail si cu wanted 3+.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:8-9 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?:Numele meu este Cristi,am 15 ani si locuiesc in Bucuresti.Sunt un baiat cu ce-i 7 ani de acasa,prietenos si simpatic.Imi place fotbalul,sa ies cu prietenii afara si sa ma joc SA:MP.

Edited by GoldStar
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Andy..

• Level: 26+

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 1 an si 3 luni cu pauze

• Varsta reala: 14 ani

• Sex (masculin / feminin): M

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 pentru /report aiurea

• Nickname-uri anterioare: Nu am avu alte nick-uri

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department(3 saptamani)

The Barzini Family(1 luna)

The Cuneo Family(4 luni)

Fire & Medic Department(2 saptamani)

The Cuneo Family (3 saptamani)

The Corleone Family(1 luna)

The Barzini Family(3 saptamani)

The Corleone Family(2 saptamani)

The Paterno Family(3 saptamani)

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family-3 saptamani

• Motivul plecarii din ultima factiune: Wipe

• Skill-uri la joburile secundare: 5-detective&car mechanic

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/s86o4kbdr/

Bara RPG stats: bar-000370724.png

Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 15:30-22:30

• Ai mai fost in National Guard? Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Doresc sa intru in N.G. deoarece este un depa

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Cred ca sunt potrivit pentru acest departament deoarece am capacitatea de a lucra in echipa si de a-mi pastra calmul in aproape orice situatie.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu administrarea jail-ului si arestarea suspectilor de la wanted 3+

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat in varsta de 14 ani,imi plac glumele bune si am cei 7 ani de acasa!

Edited by Andy225
Link to comment
Share on other sites

Nickname: rELoaD..

Level: 40.

De când jucați SA-MP pe B-Zone?: 1 an și 5 luni (cu o mică pauză).

Vârsta reală: 17 ani.

Sex (masculin / feminin): Masculin.

Numărul de warn-uri din joc și motivul pentru care le-ai primit: 0.

Nickname-uri anterioare: rELoaD (fara (".").

Facțiuni anterioare (și timpul petrecut acolo): Fire & Medic Department (2 săptămâni), Tow Truck Company (1 lună o săptămână și 2 zile), The Barzini Family (5 zile), Taxi Cab Company (o lună, 2 săptămâni și 1 zi), The Cuneo Family (2 săptămâni), News Reporter x2 (4 luni, 2 săptămâni și 6 zile), Police Department (2 luni), The Tattaglia Family (2 săptămâni și o zi), The Corleone Family x2 (1 lună și 6 zile).

Ultima facțiune și perioada de timp petrecută aici: The Corleone Family (1 lună și 6 zile).

Motivul plecării din ultima facțiune: Mă plictisisem de mafii.

Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5; Lawyer - skill 1; Whore - skill 5; Drug Dealer - skill 5; Car Jacker - skill 4; Car Mechanic - skill 5; Arms Dealer - skill 4.

Poză cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/CYjNh.jpg .

Bară RPG stats: bar-000301478.png

Aveți capacitatea de a lucra în echipă?: Da.

Sunteți capabili să respectați liderul și membrii de orice rank?: Da.

Ești capabil să te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp în care jucați SA:MP: Pe timp de școala, după ora 14:00. Pe timp de vacanță nu am un interval fix.

Ai mai fost în National Guard?: Nu.

Dacă ai mai fost în National Guard, de ce ai plecat?: -

De ce iți dorești să intri în National Guard? : Deoarece nu am mai fost și vreau să încerc ceva nou.

De ce credeți că sunteți potrivit pentru National Guard?: Trag destul de bine cu arma și pentru ca știu să lucrez în echipă

Cu ce credeți că se ocupa National Guard?: Păzirea închisorii și de prinderea suspecților de wanted 3+.

Ești de acord că trebuie să stai în National Guard pentru minim 2 săptămâni?: Da.

Cât timp petreceți cu SA-MP, fără AFK?: Între 2-4 ore.

Cum te-ai descrie în realitate?: Sunt un tip glumeț, dar și serios când este cazul. Îmi place să lucrez în echipă și sunt sociabil. Timpul liber îl petrec cu prietenii, familia și în fața PC-ului.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:NpS98

• Level:25

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?:Aproximativ 6 luni

• Varsta reala:14 ani

• Sex (masculin / feminin):Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit:0/3

• Nickname-uri anterioare:Nu am

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

The Stracci Family - Rank 2 - Leader CapS - 3 Saptamani - WIPE

 

VSm2z.jpg

 

 

The Cuneo Family - Rank 2 - Leader ShlomY - 1 Luna - Demisie

G1a7k.jpg

 

 

The Barzini Family - Rank 1 - Leader DeviL - 1 Saptamana - Demisie

 

IzXdC.jpg

 

 

The Corleone Family - Rank 1 - Leader UnknownX - 4 zile - WIPE

7avNg.jpg

 

 

The Corleone Family - Rank1 - Leader Razvan14 - 15 zile - Demisie

 

7avNg.jpg

 

News Reporter - Rank 1 - Leadere emptY_mdY - 14 zile - Demis

4d15o.jpg

 

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: news reporter, 14 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune:3/3 fw

• Skill-uri la joburile secundare:5 Detective , Mechanic , rob 2 , arms 3 , fish 2

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/wdQYR.jpg

Bara RPG stats: bar-000349661.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?:Da

Un interval de timp in care jucati SA:MP:In cursul saptamanii 9:00 - 11:00 de dimineata , 18:30 - 22:30 Iar in week-end aproximativ toata ziua

• Ai mai fost in National Guard?: Nu

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?:Nu am mai facut parte din National Guard

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca sunteti un departament foarte serios , imi placae cu se ocupa , aveti membrii seriosi , DRE este un lider foarte bun si am capacitatea de a lucra in echipa si sa prind playeri cu wanted / sa pazesc jail-ul

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:Am capacitatea de a lucra in echipa , de a prinde playeri cu wanted sau sa pazesc jail-ul si imi place cu ce se ocupa foarte mult

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?:Sa pazeasca jail-ul si sa prinda criminalii cu wanted

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?:Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In cursul saptamanii cam 6 ore si in week-end in jur de 9 - 10 ore

• Cum te-ai descrie in realitate?:Un baiat serios , inalt , de fire sociabil , SA:MP-ul este un hobby de al meu si este o placere sa frecventez acest joc .

Link to comment
Share on other sites

Nickname: daryuS

• Level: 37

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De aproximativ 3 ani

• Varsta reala: 16 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Numai stiu timpul petrecut in factiuni,dar majoritatea se incadreaza intre 3 ~ 4 saptamani. Police Departament,Federal Bureau Of Investigation, National Guard , The Corleone Family , The Barzini Family , The Paterno Family , The Tattaglia Family , The Cuneo Family , The Stracci Family , Taxi Cab Company , School Intrstructor , Tow Truck Company , Fire&Medic Department , News Reporter

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company - aproximativ o luna

• Motivul plecarii din ultima factiune: Am avut cerere de demisie

• Skill-uri la joburile secundare: Detective - skill 5 , Car jacker - skill 5 , Drug Dealer - skill 5 , Whore - skill 5 , News Reporter - skill 4 , Arms Dealer - skill 2 , Rob - skill 1, Lawyer - skill 1

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):

Bara RPG stats: bar-000033507.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dimineata de la 8:00 - 13:00 , Seara 19:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard?: Da , o singura data.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am avut cerere de demisie,niste probleme de familie si nu am putut sa mai continui sa joc.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Vreau sa arestez criminalii si sa ii prind pe cei care jefuiesc bancile

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa alerg dupa oamenii vinovati

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Aresteaza criminali si omor robberi

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Foarte mult timp , 6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de treaba,am capacitatea de a memora,sunt intelegator,sociabil si pot lucra in echipa.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: TonyJaa

• Level: 41

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: De 2 ani si jumatate

• Varsta reala: 20 ani

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): >

 

Police Department - 15 zile

F.B.I - 16 zile (x2)

School Instructor - 14 zile

News Reporter - 20 zile

National Guard - 17 zile

The Barzini Family - 35 zile

The Stracci Famili - 14 zile

The Corleone Family - 15 zile ,18 zile, 14 zile

The Cuneo Family - 14 zile

The Paterno Family - 19 zile

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: F.B.I 15 zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme personale ,cine nu are...

• Skill-uri la joburile secundare: 5 detective, 5 mechanic

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://s10.postimage...5/sa_mp_005.png

• Bara RPG stats: Probleme tehnice. ( il am si in semnatura daca revine)

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Bineinteles.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Ma straduiesc.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Dupa ora 13:00 pana in ora 00:00 ( avenit iarna si am tot timpul din lume sa stau pe acasa )

• Ai mai fost in National Guard? DA

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Lasasem deoparte aceasta ocupatie eram cu facultatea ...

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Deoarece este o oportunitate de a ma reintegra pe server , datorita muncii onorabile, pe care acest departament o face.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Am mai fost in departamente , iar acolo am observat ca sunt apt pentru munca de teren, mai exact pentru alergarea si prinderea suspectilor.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Eu cred ca National Guard se ocupa cu rezolvarea cazurilor grave si foarte grave, intervenind in ajutorul celorlalte departamente in cazul in care este nevoie.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 6 - 7 ore/zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: O persoana capabila si in care poti avea incredere,glumeata,stiu rostul glumelor si nu ma supar repede .

 

 

Edit: error color text.

Edited by ToNy ToRes
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Addicted

• Level: 16 +

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: Aproximativ 11 luni.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0 / 3

• Nickname-uri anterioare: Nu am avut nickname-uri anterioare.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

News Reporter -> Rank 2 ~ 2 saptamani si 4 zile

The Paterno Family -> Rank 1 ~ 3 zile

Tow Truck Company -> Rank 1 ~ 33 de zile

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company -> 33 de zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Imi doresc de mult timp sa intru intr-un departament.

• Skill-uri la joburile secundare:

 

Skill Fish -> 2

Skill Mechanic -> 5

Skill Detective -> 4 (Fac imediat skill 5)

Skill News Reporter -> 4

 

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/i8sy7kl23/

Bara RPG stats: bar-000422799.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, este unul din punctele mele forte, deoarece ma integrez repede intr-un colectiv.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

Un interval de timp in care jucati SA:MP: In cursul saptamanii : 17:30 - 21:00 | Week-end : 08:30 - 21:00 / 23:00 - 03:00

• Ai mai fost in National Guard? : Nu am mai fost.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi doresc sa intru in National Guard, deoarece este un departament care ma caracterizeaza.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Eu cred ca as fi potrivit pentru National Guard deoarece intrunesc toate calitatile acestui departament.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu pazirea inchisorilor si prinderea suspectilor care au wanted 3 + (de exemplu a robberilor).

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt deacord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 7 ore minim.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Cristi, am 17 ani si sunt din Iasi. In timpul meu liber imi place sa joc Samp, sa ies cu prietenii / prietena si sa joc fotbal. Sunt o fire punctuala, respectuoasa, care stie ce este bunul simt dar nu in ultimul rand care stie sa se distreze.

Edited by Smartyy
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Scorillo

• Level: 32

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 3 ani ( cu pauze)

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1 / 3(limbaj)

• Nickname-uri anterioare: GrasutzG, CicatriCe

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo):

 

P.D-> Rank 2 ~ 4 saptamani

The Paterno Family -> Rank 2 ~ 4 saptamani

Medic -> Rank 4 ~ 5 saptamani

The Corleone Family -> Rank 1 ~ 2 saptamani

The Cuneo Family -> Rank 1 ~ 2 saptamani

News Reporter -> Rank 2 ~ 3 saptamani

National Guard -> Rank 2 ~ 4 saptamani

F.B.I -> Rank 1 ~ 2 saptamani

The Brazini Family -> Rank 2 ~ 3 saptamani

 

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The paterno family -> 30 de zile

• Motivul plecarii din ultima factiune: Probleme cu P.C-ul

• Skill-uri la joburile secundare:

 

Skill Mechanic -> 5

Skill Detective -> 5

 

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://postimage.org/image/l6mf6x5rv/

Bara RPG stats: bar-000005001.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, cu siguranta!

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da!

Un interval de timp in care jucati SA:MP: 09:00-16:00 / 19:00-24:00

• Ai mai fost in National Guard? : Da

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Am vrut sa devin membru Police Departament.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Este un departament cu o istorie frumoasa si respectat, iar aceste lucruri ma atrag.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Nu pot spune decat ca aceasta factiune este una dintre putinele ce mi-au ramas la inima si mereu incerc sa-mi fac treaba cat se poate de bine, acest lucru facand astefel un bun membru N.G !

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da, sunt deacord.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 5-6 ore / zi

• Cum te-ai descrie in realitate?: Ma numesc Alexandru si am 17 ani, sunt o fire ce se integreaza rapid intr-un colectiv. Imi place sa ma ghidez dupa principii "sanatoase" si sa-mi ajut prietenii la nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkneSs0

• Nickname: Vince.

• Level: 22

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 5 luni.

• Varsta reala: 17.

• Sex (masculin / feminin): Masculin.

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3(Ad pentru rob)

• Nickname-uri anterioare: -

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Fire & Medic Departament rank 2

The Paterno Family rank 2

The Barzini Family rank 1

The Tattaglia Family rank 2

The Stracci Family rank 2

News Reporter rank 1

The Paterno Family rank 2

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family(1 luna).

• Motivul plecarii din ultima factiune: Demisie.

• Skill-uri la joburile secundare: Mecanic 5, Detective 5.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/bPRtM.png

• Bara RPG stats: bar-000255723.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da, lucrul in echipa pentru mine este esential.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Desigur.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Oricand. De obicei intre orele 14 - 00.

• Ai mai fost in National Guard? Nu,din pacate.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: -

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Imi place foarte mult acest lucru si am avut prieteni acolo si mi-au spus ca este o factiune minunata!

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Imi place sa lucrez in echipa. Sunt o persoana serioasa, care considera ca un sfat este intotdeauna bine venit.

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa cu prinderea infractorilor si cu paza si ordinea la jail. Un departament serios, cu o prestanta si un nume renumite pe server.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Bineinteles.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: Destul. In jur de 6 ore pe zi.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Sunt un baiat de 17 ani din Constanta. Imi palce sa ies pe afara, sa ma distrez. Nu imi plac glumele facute fara rost, mai ales daca nu ne cunoastem in deajuns de bine. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: AnonimUser

• Level: 33

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani si ceva,cred ca 3.

• Varsta reala: 15

• Sex (masculin / feminin): Masculin

Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 1/3 - Limbaj parca...

• Nickname-uri anterioare: Nu am.

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Taxi Cab Company - 2 saptamani , School Instructor - 1 saptamana si 3 zile , Tow Car Company - 4 luni , The Paterno Family - 1 saptamana si ceva [WIPE] , The Paterno Family - O luna , Tow Car Company - 2 luni , National Guard - 1 saptamana si ceva [WIPE] , The Stracci Family - 1 luna + , Hitman Agency - 3 luni , The Cuneo Family - 1 luna + , The Barzini Family - 3-4 luni , The Paterno Family - 1 saptamana si ceva

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: The Paterno Family - O saptamana si ceva

• Motivul plecarii din ultima factiune: Un coleg

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5 - Mechanic, Whore, Drugs, Detective, Fishing.

Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu):sa_mp_121.png

Bara RPG stats: bar-000050836.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

Un interval de timp in care jucati SA:MP: Nu am.

• Ai mai fost in National Guard? Da.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: WIPE.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Sa ajut factiunea..

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?: Pentru ca am mai fost,stiu care e treaba pe aici si imi place.

Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: National Guard se ocupa de arestarea celor mai periculosi criminali.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: 2 ore,3,4,5

• Cum te-ai descrie in realitate?: Mister I Don't Give A Fu*k . Sunt genul de baiat care se distreaza mereu.. Imi place bautura ...

Edited by Tech N9ne
Link to comment
Share on other sites

Nickname: Greet.

• Level: 21

• De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 2 ani.

• Varsta reala: 17 ani.

• Sex (masculin / feminin): Masculin

• Numarul de warn-uri din joc si motivul pentru care le-ai primit: 0/3

• Nickname-uri anterioare: Greet

• Factiuni anterioare (si timpul petrecut acolo): Police Departament ( 1 luna ) School Instructor ( 2 saptamani ) Tow Truck Company ( 1 saptamana ), Barzini Family ( 1 luna ).

• Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: Tow Truck Company ( 1 saptamana ).

• Motivul plecarii din ultima factiune:

• Skill-uri la joburile secundare: Skill 5: Detective, Mechanic.

• Poza cu /stats, detective skill (obligatoriu): http://i.imgur.com/hWQKS.png

• Bara RPG stats: bar-000425647.png

• Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Desigur.

• Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.

• Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.

• Un interval de timp in care jucati SA:MP: Pei 08:00 - 13:00 si 20:00 - 00:00

• Ai mai fost in National Guard? Da, pe vremea lui Ciupanezu.

• Daca ai mai fost in National Guard, de ce ai plecat?: Numai tin exact minte, a fost de mult.

• De ce iti doresti sa intri in National Guard? : Pentru ca imi place foarte mult lucrul in echipa, si am foarte multi prieteni aici.

• De ce credeti ca sunteti potrivit pentru National Guard?:

• Cu ce credeti ca se ocupa National Guard?: Pei avand in vedere ca este armata, se ocupa cu interventii periculoase, asista politia la anumite cazuri, si aresteaza criminali cu drept / fara drept.

• Esti de acord ca trebuie sa stai in National Guard pentru minim 2 saptamani?: Da.

• Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?: In mare parte 5-6 ore.

• Cum te-ai descrie in realitate?: Pei, de treaba, glumet, imi place sa lucrez mereu in echipa si sa nu creez probleme. In rest ma veti cunoaste pe parcurs.

Edited by Greet
Link to comment
Share on other sites

  • BonZy. unpinned, pinned, unpinned and pinned this topic
  • BonZy. unlocked this topic
  • BonZy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.